Kayah drży o syna! Roch nie chce się uczyć!

Kayah martwi się o swojego syna Rocha. 22-latek nie chce kontynuować nauki. Sławna Mama jest załamana. Kto może wpłynąć na decyzję jej syna?

Troski znanej Mamy

Syn piosenkarki ostatnio przysparza znanej Mamie zmartwień. Kayah liczyła, że Roch skupi się na swojej edukacji i będzie kontynuował naukę. Jednak nic z tego chłopaka nie ciągnie do książek, a na scenę. Roch wystąpił na niej wspólnie ze swoją Mamą. Stało się to podczas koncertu, który był poświęcony muzyce żydowskiej. Mama i syn razem wykonali utwór zatytułowany Jidisze Mame. Jednak marzeniem Kayah jest dalsza edukacja Rocha. Artystka chce, by Roch poszedł na studia. Jednak sama nie może dać mu dobrego przykładu. Gwiazda edukację zakończyła na szkole średniej.

Kariera u Taty

22-letni Roch pracuje w firmie swojego ojca- Rinke Roojens’a. Firma zajmuje się organizacją i produkcją największych widowisk telewizyjnych w kraju. Roch dobrze odnajduje się w tej pracy i zarabia na własne utrzymanie. Nie w głowie mu studia. Woli pracę. To martwi jego znaną Mamę. Kayah pragnie, by Roch podjął studia, tak jak robią to jego rówieśnicy. Piosenkarka przez karierę zaniedbała swoją edukację. W wywiadzie dla Życia na gorąco, powiedziała:

Byłam na próbnej maturze. Poszłam nawet na studniówkę, ale do matury nie udało mi się dotrwać. Tak się złożyło, że przed egzaminami weszłam do studia i zaczęłam nagrywać i matura już mnie ominęła.

Kayah przyznała, że później próbowała raz jeszcze przystąpić do matury. Wówczas wybrała naukę w trybie wieczorowym. Niestety na dobrych chęciach się skończyło. Matury nie zrobiła.

Facebook/ Kayah

Nadzieja w Przetakiewicz

Roch na apele swojej Mamy odpowiada, że Steve Jobs i Albert Einstein też porzucili szkoły. Syn nie chce dać się przekonać do podjęcia studiów. Kayah przyznaje, że ostatnia nadzieja jest w drugiej żonie Roojens’a- Joannie Przetakiewicz. Roch ma z nią dobry kontakt. Może ona przekona 22-latka do podjęcia studiów. Jak myślicie, uda się jej?

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Facebook/ Kayah

Komentarze

Komentarze