Kazał iść córce 8 kilometrów pieszo, a sam jechał samochodem! Nie uwierzysz, dlaczego to zrobił!

Matt Cox to ojciec 10-letniej Kirsten. Jakiś czas temu mężczyzna postanowił nauczyć córkę pokory i dobrych manier, okazuje się bowiem, że dziecko dopuściło się karygodnego zachowania. Matt kazał Kirsten na piechotę 8 kilometrów! Sam zaś jechał za nią samochodem i wszystko nagrywał.

Dziewczynka musiała pokonać pieszo trasę ze szkoły do domu. Dlaczego ojciec postanowił ukarać dziecko?
Kirsten została na jakiś czas zawieszona w prawach ucznia, ponieważ znęcała się nad innym dzieckiem. Wszystko działo się w szkolnym autobusie. Ojciec dziewczynki również postanowił wymierzyć jej karę, ponieważ uznał, że trzy dni zawieszenia to zdecydowanie za mało.

„Pozwólcie, że wyjaśnię; zastraszanie jest nie do przyjęcia. To jest mój sposób na powstrzymanie takich zachowań, choć zdaję sobie sprawę z tego, że wielu rodziców będzie oburzonych” – powiedział Matt Cox.
Tata dziewczynki uważa, że pokonując 8 kilometrów pieszo, Kirsten miała wystarczająco dużo czasu, by przemyśleć swoje zachowanie.

„Lekcja wyciągnięta! Nadal ma wszystkie kończyny, jest szczęśliwa i zdrowa, wydaje się, że ma nowe spojrzenie na znęcanie się oraz docenia bardziej niektóre proste rzeczy w życiu, które zwykła uważać za pewnik”- napisał po wszystkim Matt na swoim Facebooku.

Zobacz też: List dziewczynki do Św. Mikołaja, PORUSZYŁ SERCA Internautów. Miała TYLKO JEDNO ŻYCZENIE!

Źródło: upworthy.com, Facebook

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze