Kiedy się urodził, LEKARZY ZAMUROWAŁO. Zobacz noworodka, który PODBIJA INTERNET

33-letnia Angel Taylor oczekiwała na przyjście swojego 3. dziecka. W ciąży dowiedziała się, że ma wysokie ciśnienie. Bała się o życie potomka, ponieważ ta dolegliwość może przynieść niebezpieczne skutki.

Wysokie ciśnienie w ciąży grozi przedterminowym porodem, odklejeniem się łożyska. Ma też zły wpływ na zdrowie matki. Może ona umrzeć w trakcie porodu na skutek krwotoku.

Chociaż Angel chciała urodzić syna siłami natury, lekarze zdecydowali o cesarskim cięciu. Rozwarcie było niewielkie przez kilka dni. W trakcie operacji okazało się, że dziecko utknęło w dolnej części macicy i trudno było je wyjąć.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Chłopiec urodził się zdrowy. Kiedy został wyciągnięty w łona matki, oczom lekarzy ukazało się uśmiechnięte dziecko z szeroko rozpostartymi ramionami. Chłopiec był spokojny i zrelaksowany. Sytuacja została uwieczniona na zdjęciu przez fotografa.

To było zabawne, ponieważ będąc w brzuchu, zawsze się tak rozciągał – powiedziała Angel.

Tym samym zyskał miano najbardziej wyluzowanego noworodka.

Chłopiec jest już w domu z rodziną.

nietypowy noworodek, angel taylor, cesarskie cięcie

On jest moim najmłodszym dzieckiem. Jest naprawdę słodki i bardzo spokojny. Prawie nigdy nie płacze. Po prostu uwielbia się tulić – mówi Angel Taylor.

nietypowy noworodek, angel taylor, cesarskie cięcie

Zobacz też: NIETYPOWY NOWORODEK. Gdy się urodził, POŁOŻNA ZDĘBIAŁA

Źródło: people.com
Źródło zdjęcia: people.com

Komentarze

Komentarze