Kiedy się urodzili, BYLI DZIEWCZYNKAMI. Dzisiaj SĄ 23-LETNIMI MĘŻCZYZNAMI!

Bliźniacy Jack i Jace Grafe urodzili się w czerwcu 1995 roku. Dorastali w konserwatywnym, chrześcijańskim domu. Mało kto wie, że braci łączy wspólny sekret. Chłopcy przyszli na świat jako dziewczynki- Jaclyn i Jennifer. Od dawna marzyli o zmianie płci.

Tuż po ukończeniu 18 roku życia, chłopcy postanowili wyprowadzić się z domu. W tym samym czasie zaczęli przyjmować testosteron, poddali się również zabiegowi usunięcia piersi. Na twarzy bliźniaków wreszcie pojawiło się owłosienie.

„Jako dziecko płakałem i modliłem się do Boga, żebym obudził się w ciele mężczyzny(…)Nasi rodzice nie widzieli nigdy czegoś takiego. Nigdy nie doświadczyli na własne oczy transseksualnych albo homoseksualnych ludzi”- wspomina Jack.

Jack i Jace uczęszczali do szkoły katolickiej, w której panowały bardzo rygorystyczne zasady. Są pewni, że gdyby wyjawili swoje poglądy, zostaliby wyrzuceni z placówki. To skłoniło ich do milczenia. W wieku 15 lat zaczęli uczestniczyć w tzw. cosplayach- imprezach masowych, na których mogli bez obaw przebierać się za męskie postacie z gier. Po ukończeniu szkoły wyższej postanowili ściąć włosy na krótko. Marzyli o chwili, w której wreszcie staną się mężczyznami.

„Bardzo trudno było powiedzieć wszystkim, że podobają nam się dziewczyny, ale gdy oznajmiłem to Jace i zapytałem czy będzie teraz na mnie inaczej patrzyła odpowiedziała, że czuje się dokładnie tak jak ja!”- relacjonuje Jack.

Jack i Jace aktualnie są w szczęśliwych związkach z kobietami.

Jack i Jace Grafe, transseksualizm, zmiana płci

Zobacz też: Mieszkańcy byli zszokowani! W Halloween NAUCZYCIELKA przebrała SYNA ZA…

Źródło: www.mirror.co.uk

Źródło zdjęcia: www.mirror.co.uk

 

Komentarze

Komentarze