Kim Kardashian wyśmiewana przez media z powodu ciążowej sylwetki. „Byłam upokarzana okładkami”

Po seansie dokumentu o Britney Spears Kim Kardashian podzieliła się swoimi doświadczeniami z fanami . Wspomina ,że media drwiły z jej ciążowych kształtów.

Okrucieństwo tabloidów

Celebrytka po głośnym dokumencie o Britney Spears wspomina jak sama była nękana przez tabloidy. Wyśmiewano jej ciążową sylwetkę i zamieszczano niekorzystne zdjęcia. „Nikt nie zasługuje na to , by być traktowanym z takim okrucieństwem i osądem dla rozrywki. Patrząc na moje własne doświadczenia , pamiętam , jak czułam się w ten sposób.”- napisała na Insta Story.

Drwiny z wagi

Kim Kardashian wspomina jak media drwiły z jej wagi gdy była w ciąży. Celebrytka wspomniała ciążę z North. „ Przybrałam na wadze ponad 27 kg, urodziłam prawie 6 tygodni za wcześnie i płakałam każdego dnia przez to, co działo się z moim ciałem , głównie z powodu presji bycia nieustannie porównywaną do tego, co przez społeczeństwo jest uważane za zdrowy wygląd w ciąży. Byłam też porównywana przez media do orki”.

Wielkie kompleksy

Kim przyznała, że okładki wywołały u niej niepewność, zrodziły kompleksy i spowodowały,że przez media ciąża, która powinna być szczęśliwym okresem , stała się czasem trudnym. Jednak trudne doświadczenia wzmocniły mimo wszystko celebrytkę. „ Na szczęście byłam w stanie zmienić te frustrujące, żenujące uczucia w motywację, która doprowadziła mnie tu ,gdzie dziś jestem.

Mam nadzieję,że każdy zaangażowany w upokarzanie kogoś i nękanie go aż do załamania, przemyśli swoje zachowanie i wykaże nieco zrozumienia i współczucia.”

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: kimkardashian instagram

Komentarze

Komentarze