Kim są DZIECI INDYGO? Sprawdź, czy twoja pociecha do nich należy!

Nazwę Dzieci Indygo wprowadzili przedstawiciele ruchu New Age. Jednak pociechy tak nazwane, słyną z niesamowitych zdolności i wręcz z geniuszu. Jak rozpoznać Dziecko Indygo? Czy twój maluch się do nich zalicza?

Super dziecko

Dzieci Indygo, które mają zdolności paranormalne i niecodzienne umiejętności. Pojawiły się na naszej planecie, bo mają ściśle określoną misję. Ich cel pobytu jest jasny. Nazwa Indygo wywodzi się od koloru ich aury.

Kim są te dzieci?

Czasem określa się je mianem gwiezdnych dzieci. Mówi się też o nich light workers czyli wojownicy światła. Te maluchy mają sprawić, że świat stanie się lepszym i o wiele bardziej przyjaznym miejscem. To dobre dusze, które wpływają pozytywnie na swoje otoczenie. Przychodzą na świat, bo mają zmienić, to co złe i uzdrowić relacje międzyludzkie.

Niezwykłe zdolności

Dzieci Indygo są bardzo inteligentne. Bywają też buntownikami z natury i zmieniają społeczeństwa, w których żyją. Ponoć można je rozpoznać po kolorze aury. Ta jest właśnie w kolorze indygo. Zachowanie takich dzieci może być problematyczne dla rodziców i nauczycieli. Dzieci Indygo nie chcą wypełniać rozkazów i nie można wywołać w nich poczucia winy. Mówi się o nich, że mają poczucie królewskiej godności i że zasługują na najlepsze traktowanie. Wymają szacunku dla siebie od innych osób. Są też uzdolnione artystycznie.

 

Cechy charakteru

Dzieci te posiadają silną wolę, odwagę i potrafią dążyć do wyznaczonego celu. Nie uznają autorytetów, są uparte, pomysłowe i niecierpliwe. Mają bardzo rozwiniętą intuicję. Niekiedy wątpią w siebie.

Źródło: Na temat

Zdjęcia: Pexels

Komentarze

Komentarze