Kinga Duda jednak nie zerwała zaręczyn? Jej ślub odbędzie się jeszcze w czerwcu?!

Organizatorka ślubów twierdzi, że Kinga Duda ma zarezerwowaną salę na wesele. Przyjęcie ma się odbyć w czerwcu. Czy córka prezydenta Dudy jednak stanie na ślubnym kobiercu? Prezydent w żartobliwy sposób dementuje tę informację.

Co z tym ślubem?

Ostatnio media obiegła informacja, ż córka przydenta Dudy, Kinga zerwała ze swoim chłopakiem Bartłomiejem. Para spotykała się od dłuższego czasu i coraz częściej mówiło się o ślubie prezydenckiej córki. Jednak pojawiły się doniesienie, że Kinga Duda zerwała zaręczyny z Bartłomiejem, który jest studentem medycyny. Para mało czasu spędzała razem. Kinga przeprowadziła się do Warszawy i postanowiła skupić się na karierze zawodowej.

Plany na przyszłość?

Organizatorka ślubów twierdzi, że Kinga Duda wciąż ma zarezerwowany termin sali ślubnej. Przyjęcie weselne ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Do ślubu może dojść w ciągu kilku lub kilkunastu dni. Jak jest więc prawda? Czy doniesienia o rozstaniu Kingi z Bartłomiejem mają tylko odwrócić uwagę opinii publicznej od ewentualnego zamążpójścia? Córka prezydenta Dudy miałaby wziąć ślub w Niepołomicach. Takie nieoficjalne informacje pojawiają się w branży ślubnej i na weselnych forach internetowych. Ślub Kongi Dudy zbiegłby się z rozluźnieniem obostrzeń epidemiologicznych. W czerwcu liczba gości weselnych może wynosić 150 osób.

Dementi prezydenta

Prezydent Andrzej Duda odniósł się na Twitterze do doniesień o ślubie swojej córki Kingi. Postanowił w ten sposób uciąć spekulacje internautów o zamążpójściu swojej jedynaczki. Prezydent Andrzej Duda, napisał:

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą. Cyrk…

Czy faktycznie żadnego ślubu nie będzie? Czy może jednak coś jest na rzeczy? Jak myślicie?

Facebook/Kinga Duda

Źródło: Plotek, Twitter

Zdjęcia: Facebook/

Komentarze

Komentarze