Kinga Duda jest szczęśliwie zakochana ? Kim jest jej chłopak ?

Córka prezydenta Andrzeja Dudy realizuje się w życiu zawodowym i prywatnym. Ponoć Kinga jest szczęśliwie zakochana. Czy szykuje się ślub?

Kariera i miłość

Kinga Duda jest prawnikiem. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po nauce w Krakowie była na stażu w jednej z prestiżowych kancelarii w Wielkiej Brytanii. Do kraju wróciła przed końcem drugiej tury wyborów prezydenckich. Po reelekcji swojego ojca została doradcą społecznym w Kancelarii Prezydenta. Kinga Duda nie otrzymywała wynagrodzenia za wykonywanie swoich obowiązków. Teraz spełnia się zawodowo w nowej pracy.

Zawodowe wyzwania

Córka prezydenta Dudy niedługo rozpocznie praktykę zawodową w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza. Takie zajęcia odbywają wszyscy aplikanci. Jak donosi portal NaTemat.pl Kingę czekają zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Szczęśliwie zakochana

Młoda prawniczka jest też w szczęśliwym związku. Prezydent Andrzej Duda w rozmowie z internautami w taki sposób odpowiedział na pytanie o to, czy jego córka jest zajęta czy wciąż wolna:

Jest osobą dorosłą, samodzielną, nie jest jeszcze zamężna, ma chłopaka, jest z nim szczęśliwa o ile wiem, ale zawsze pan może próbować”

Partner Kingi

Jak donosi tygodnik Dobry Tydzień wybrankiem Kingi jest Bartłomiej, który studiuje medycynę. Chłopak jest synem dyrektorki krakowskiego szpitala. Podobno para spotyka się od dłuższego czasu. Ich związek jest poważny. Czy szykuje się ślub w rodzinie prezydenta ?

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Kinga Duda/Facebook

Komentarze

Komentarze