Kinga Duda zakończyła związek! Córka prezydenta wybrała karierę!

Kinga Duda rozstała się ze swoim chłopakiem Bartłomiejem. Para nie jest już razem od zeszłego roku. Teraz córka prezydenta chce skupić się na karierze.

Córka prezydenta

Kinga Duda wzbudza zainteresowanie mediów i opinii publicznej. Córka prezydenta Andrzeja Dudy zabiera też publicznie głos. Przemawiała między innymi na przedwyborczym wiecu ojca. Niektórzy uważali, że obecność Kingi u boku prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, ociepliło wizerunek głowy państwa i przysporzyło mu sympatyków. Jednak nie można powiedzieć, żeby Kinga Duda była celebrytką i zabiegała o zainteresowanie mediów. Młoda kobieta pozostaje raczej na uboczu i nie lubi błysku fleszy.

Chroni swoją prywatność

Córka prezydenta Dudy dba o ochronę swojego życia prywatnego. Jednak mimo to tabloidy wytropiły, że 26-latka spotyka się z Bartłomiejem. Chłopak studiuje medycynę i pochodzi z Krakowa. Jego mama jest dyrektorką jednego ze szpitali w mieście. Nie tak dawno tygodnik Dobry Tydzień donosił, że Kinga i Bartłomiej planują nawet ślub. Jednak jak widać przewidywania okazały się zdecydowanie przedwczesne.

Facebook/Kinga Duda

Koniec związku

Kinga Duda i jej chłopak rozstali się. Jak twierdzi osoba z bliskiego otoczenia córki prezydenta, na słowa, której powołuje się portal Pudelek:

Żadnego ślubu nie będzie! Informacja podana przez jeden z tygodników była wyssana z palca. Związek Kingi i Bartłomieja to już przeszłość.

Osoba, na którą powołuje się portal Pudelek, twierdzi:

Rozstali się w zeszłym roku, ale mają dobre relacje. Kinga ciągle wyjeżdżała, była w Stanach, Londynie, niedawno przeprowadziła się do Warszawy. Zaczęły im się rozmijać plany i uznali, że to nie ma sensu. Z tego co wiem, ona teraz z nikim się nie spotyka i skupia się na karierze.

Kinga Duda jest teraz singielką. Czy potencjalni kandydaci będą zabiegać o jej względy?

Źródło: pudelek

Zdjęcia: Facebook/Kinga Duda

Komentarze

Komentarze