Kipiąca SEKSEM Lewandowska! Wrzuciła zdjęcie, na którym TRZYMA SIĘ ZA…

Anna Lewandowska zostanie wkrótce po raz drugi mamą. W oczekiwaniu na poród słynna trenerka wrzuciła do sieci bardzo gorącą fotkę…

Mokre piersi i piaszczysta plaża

Ania postanowiła pokazać swoim fanom swoją dawną sesję. Wrzuciła do sieci fotkę, która dosłownie rozpaliła do czerwoności jej obserwatorów. Zdjęcie pochodzi z zeszłorocznej kampanii sportsmenki dla jej własnej marki Phlov By Anna Lewandowska. Tak gorącej Lewandowskiej jeszcze nie widzieliście!

Trzyma się za…

Na fotce widzimy Lewandowską na pięknej plaży. Trenerka jest mokra, ma na sobie tylko bikini i wygina się do obiektywu trzymając się jedną ręką za piersi.

„Natura. To zdjecie jest z zeszłorocznej kampanii dla @phlov_by_anna_lewandowska Co to był za czas! No właśnie.. jak ten czas leci…
Za chwile dobiegnie 33 dzień WYZWANIA #TRAINATHOME !🤷‍♀️☺️💥💥💥💥💥💥💥 Muszę się przyznać, że wczoraj rozczuliła mnie wiadomość od jednej z Was… Zmiana samopoczucia o 180 stopni, nauka dyscypliny, lepsza relacja z małżonkiem (sex), uśmiech do lustra, chęć do życia, – 15 cm w obwodach, radzenie sobie ze stresem… I ta osoba CHCE WIĘCEJ!✊👏 Będzie więcej!😚” – podpisała fotografię.

Czytaj też: Anna Lewandowska w rozpaczy. Chodzi o jej dziecko…

zdjęcie
IG

Komentarze fanów

Pod zmysłowym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów.

„Nawet Cezary Pazura dał pod tym zdjęciem serduszko”.

„Mokra Anka z mokrym Robciem na płaży i wszystko jasne✌🏻🤣 Tak się strzela gola. Pyk zaraz drugie babybyann🤩😁”.

„Super szczęście wyrażone przepięknym zdjęciem!!! Chwilo trwaj! Aniu bądź zawsze tak szczęśliwa!!! Bez względu na wszystko!!!!” – pisali. 

Też jesteście pod wrażeniem?

Czytaj też: Lewandowska otwiera NOWY BIZNES! Nie zgadniesz, co TYM RAZEM!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze