Klara Lewandowska po raz pierwszy w OPERZE NARODOWEJ! Rodzice pękają z dumy!

Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy zabrali swoją starszą córkę do Opery Narodowej. Sławni rodzice są dumni z Klary. Czy właśnie odkryli w córce kolejną pasję?

Wizyta w Operze Narodowej

Anna Lewandowska pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych wyjątkowym zdjęciem. Sławna trenerka zamieściła zdjęcie córki Klary w towarzystwie rodziców. Zdjęcie jest zrobione w Operze Narodowej. Znani rodzice po raz pierwszy zabrali swoją starszą córkę w to wyjątkowe miejsce. Na zdjęciu z rodzicami pozuje wystrojona Klara. Dziewczynka wspólnie ze swoimi rodzicami obejrzała spektakl Dziadek do Orzechów i Król Myszy. Anna Lewandowska napisała:

Dzisiaj ważne wyjście dla nas, pierwszy raz Klara w Operze Narodowej.

Instagram/ Anna Lewandowska

Pasje Klary

Anna Lewandowska już wcześniej chwaliła się różnymi talentami małej Klary. Dziewczynka gra na fortepianie, lubi tańczyć, ma tez zacięcie do sportu. Sławna mama pochwaliła się też jak dziewczynka stawia już pierwsze litery. Klara ma tez talent do języków obcych. Posługuje się językiem angielskim i niemieckim. Oprócz tego starsza córka Lewandowskich robi zdjęcia, które publikuje jej mama. Klara również pływa i zaczyna trenować balet. Czy wizyta w Operze Narodowej rozwinie talent Klary do baletu? Czy może wpłynie na jej kolejne pasje?

Źródło: Instagram/ Anna Lewandowska

Zdjęcia: Instagram/ Anna Lewandowska

 

Komentarze

Komentarze