Klaudia Halejcio pokazała POKÓJ DLA DZIECKA!

Klaudia Halejcio urodziła swoją córeczkę, Nel, na początku czerwca. Jak widać w mediach społecznościowych, aktorka zachwyca się macierzyństwem. Na swoim Instagramie pokazała, jak urządziła pokój dla dziecka.

Klaudia Halejcio na swoim Instagramie zamieściła wpis na temat pokoju swojej córeczki. Aktorka stwierdziła, że urządzanie pokoju dla dziecka to nie taka prosta sprawa jakby się wydawało. Napisała także, że spośród wszystkich pomieszczeń w domu, to w urządzanie pokoju dziecięcego włożyła najwięcej energii. Mimo to uważa, że pokój nie jest jeszcze w 100% skończony.

 

 

Co znajduje się w pokoju małej Nel?

Klaudia Halejcio chciałaby zmienić w pokoju dziecka kolor ścian oraz wybrać kolorowe nadruki lub tapetę. Stwierdziła jednak, że nie miała jeszcze na to czasu.

Aktorka pochwaliła się, że na chwilę obecną w pokoju córeczki są nowe meble oraz dodatki, które sprawiają, że jest przytulnie. Klaudia zadbała również o komfort małej Nel i przygotowała w pokoju różne strefy, takie jak miejsce do spania, miejsce do karmienia, a także kącik do zabawy. Jak widać na zdjęciu, w pokoju jest bardzo dużo pluszowych maskotek. Aktorka zainwestowała także w oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania, dzięki czemu powietrze w pokoju dziecka jest czyste, świeże i nawilżone. Takie urządzenie, to świetne rozwiązanie dla alergików. Klaudia Halejcio w swoim wpisie stwierdziła, że to dla niej bardzo ważny aspekt.

Mała Nel z pewnością będzie miała świetne warunki do życia i zabawy!

A wy jak urządziliście pokój dla swojego dziecka?

 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska GOTOWA NA PORÓD. Torba spakowana!

 

Źródło: www.instagram.com/klaudiahalejcio/

 

 

Komentarze

Komentarze