Klaudia Halejcio pokazała zdjęcie USG! Jej córeczka to mała PIĘKNOŚĆ!

Klaudia Halejcio, to 30-letnia aktorka spodziewająca się dziecka. Do porodu zostało jej około 7 tygodni.  Celebrytka jest bardzo aktywna na swoim profilu społecznościowym. Nie szczędzi też followersom swoich zdjęć w zaawansowanej ciąży. Mogą oni ją podziwiać w różnych stylizacjach, podkreślających ciążowy brzuszek.

Tym razem swoich fanów zaskoczyła czym innym. Mianowicie na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z gabinetu lekarskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że był to gabinet ginekologiczny. Co prawda Klaudii na zdjęciu nie widać, możemy jednak zobaczyć coś innego, ale równie ciekawego. Mianowicie na fotografii widzimy  jak Klaudia trzyma wydruk z badania USG, wykonanego w 3D. Co ważne na fotografii można dostrzec twarz dziecka, mającego już 33 tydzień, o czym dowiedzieliśmy się od samej aktorki.

Z wcześniejszych postów Klaudii mieliśmy okazję dowiedzieć się, że mała osóbka widoczną na zdjęciu USG to dziewczynka. Gwiazda zdradziła również, jak da na imię swojemu maluszkowi. Jest ono co prawda nietypowe, jak na nasz kraj, ale niezwykle niepowtarzalne i wyjątkowe. Bowiem Klaudia oznajmiła, że dziewczynka będzie miała na imię Nel. Jak sama dodała zainspirowała się jedną ze swoich ulubionych postaci z literatury, a mianowicie uroczą Nel z „W pustyni i w puszczy” pióra Henryka Sienkiewicz. Przyznała również, że gdyby w przyszłości doczekała się syna, to da ma na imię Staś, na podobieństwo Stasia Tarkowskiego.

My życzymy Klaudii szczęśliwego rozwiązania oraz dużo zdrowia dla niej i dla maluszka. Mamy nadzieję, że o narodzinach dziecka równie szybko się dowiemy. Liczymy na to, że aktorka podzieli się z nami tą szczęśliwą nowiną na swoim Instagramie. Zapewne będzie tak piękna, jak mama!

Źródło: https:// www .instagram.com/klaudiahalejcio/

Źródło: https:// www.instagram.com/klaudiahalejcio/
Źródło: https:/ /www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Komentarze

Komentarze