Klocki Plus-Plus! Niekończąca się zabawa dla najmłodszych!

Wielu rodziców ma nie lada problem z kupieniem dziecku zabawki, która nie tylko je zaciekawi, ale też będzie rozwijała jego kreatywność i wyobraźnię. Z pomocą przychodzą wyjątkowe klocki dla najmłodszych – Plus-Plus.

Kreatywność i niekończąca się zabawa

Jeżeli twój maluszek uwielbia się bawić, spraw żeby bawił się w kreatywny sposób! Przy wyborze zabawek warto szukać takich, które można dotykać, składać lub układać w dowolny sposób. Mądra zabawka to taka, która zachęca dziecko do kreatywności, a nie wykonuje wszystko za nie mechanicznie.

Zamiast kupować gotowy zestaw klocków LEGO, wysyp przed dzieckiem worek klocków Plus-Plus! Niech twoja pociecha sama zdecyduje czy powstanie z nich samolot czy może piracki statek!

„Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Produkowane w fabryce pod Kopenhagą klocki to produkt wykonany w najwyższą starannością. Uwzględnia najwyższe standardy bezpieczeństwa – nie zawiera szkodliwych ftalanów oraz PVC. Plus – Plus to klocki, które Twoje dziecko łatwo złoży i równie szybko rozłoży, żeby zbudować coś nowego” – czytamy na stronie producenta klocków.

Czytaj też: Niedługo DZIEŃ DZIECKA! Podpowiadamy, CO WARTO KUPIĆ przedszkolakowi!

klocki

Klocki Plus-Plus

Zabawa klockami skrywa w sobie wiele zalet. Jednego dnia dziecko może użyć ich do budowy latarni morskiej, a następnego dnia może je złączyć, przystawić do ucha i udawać, że to telefon komórkowy.

Duńskie klocki Plus-Plus to idealny i bezpieczny prezent dla dziecka. Dodatkowym atutem zabawki są jej żywe kolory, które stymulują rozwijający się umysł małego dziecka oraz kształty, dzięki którym mogą one łączyć się ze sobą w ciekawą całość, trenując przy okazji niezwykle ważną sprawność malutkich rąk. Klocki Plus-Plus to gwarancja świetnej zabawy dla maluchów!

Czytaj też: Co się stało z KLOCKAMI LEGO? Przeczytaj ZANIM kupisz LEGO swojemu DZIECKU!

klocki

Wybieraj mądrze!

Podczas wyboru zabawki dla swojego maluszka, kieruj się więc nie tylko bezpieczeństwem i rozsądkiem, ale też tym, czy dana zabawka spodoba się twojemu dziecku, będzie rozwijała jego kreatywność i sprawi mu prawdziwą radość!

Klocki Plus-Plus to doskonały pomysł na prezent dla każdego przedszkolaka!

klocki

Ostrzeżenie!

Kreatywne klocki Plus-Plus Mini to zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które stwarzają ryzyko połknięcia i zadławienia.

klocki

Ważne informacje

Duży zestaw zawiera: 50 dużych klocków do zabawy oraz instrukcję, jak składać ludziki widoczne na opakowaniu.

Mały zestaw zawiera: 100 małych klocków do zabawy oraz instrukcję ogólną wraz z propozycjami ułożenia klocków.

Posiada certyfikat CE.

Płeć: Chłopcy, Dziewczynki.

Wiek dziecka: 3 lata plus.

Materiał: Plastik.

Uwaga: Zabawa bardzo wciągająca również dla dorosłych!

Czytaj też: KUPUJESZ dziecku ZABAWKI pod CHOINKĘ? Przeczytaj, jaka ILOŚĆ zabawek pobudza KREATYWNOŚĆ, a jaka powoduje BRAK radości i ROZPROSZENIE uwagi!

klocki

klocki

klocki

klockiklocki

klockiklockiklocki

klockiklocki

klocki

klocki

klocki

Zdjęcia: Materiały własne

Komentarze

Komentarze