Kobieta aresztowana po samobójstwie męża. Zabił się bo odmawiała mu…

Mieszkaniec indyjskiego miasta Maninagar w stanie Gudżarat popełnił samobójstwo z powodu braku seksu. Jego pogrążona w żałobie żona została aresztowana pod zarzutem „zabójstwa” – informuje Daily Mail.

Pobrali się w 2018 roku

W październiku 2018 roku pracownik kolei Surndrasinh poślubił Geetę Parmar. Dwa lata wcześniej mężczyzna rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną. Z biegiem czasu życie rodzinne pary pogrążyło się w chaosie, często się kłócili i przestali uprawiać seks. Wkrótce Geeta przeniosła się do domu swoich rodziców.

Czytaj też: Mężczyzna popełnił samobójstwo z powodu… piosenki

Popełnił samobójstwo

27 lipca rodzina Surndrasinha przybyła do jego domu i odkryła, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Następnie jego 55-letnia matka, Muli Parmar, złożyła na policji oświadczenie, w którym powiedziała, że w trakcie trwającego 22 miesiące małżeństwa, ​​Geeta ani razu nie uprawiała seksu z mężem.

Według Muli z tego powodu związek małżeński się rozpadł, a jej syn był pod silnym wpływem stresu. Kiedy jakiś czas temu matka mężczyzny przyjechała do jego domu, aby go odwiedzić odkryła, że ​​jej syn i jego żona spali w oddzielnych łóżkach.

„Kiedy zapytałam o to mojego syna, powiedział mi, że nie mają fizycznego związku, ponieważ Geeta złożyła przysięgę, że nie będzie z nim spać” – wyjaśniła.

Policja zatrzymała Geetę pod zarzutem doprowadzenia mężczyzny do samobójstwa.

Źródło: Daily Mail

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze