Kobieta poszła do lekarza i DOZNAŁA SZOKU. Myślała, że to KAMIENIE NERKOWE, a okazało się, że ZOSTANIE…

Kobieta zgłosiła się do szpitala z bólem brzucha, myśląc, że przyczyną są kamienie nerkowe. Gdy, poznała prawdę była nie lada zaskoczona!

Dannete Glitz, mieszkanka Północnej Dakoty w USA  została poddana rutynowym badaniom i wtedy prawda wyszła na jaw. Amerykanka była przekonana i nawet nastawiła się na to pychicznie, że być może usłyszy konieczność przeprowadzenia operacji na kamienie nerkowe.

 

Zamiast tego usłyszała, że zostanie mamą bliźniaków, ponieważ jest w 34 miesiącu ciąży. Mało tego zamiat dwójki maluchów, podczas cesarkiego cięcia na świat przyszły zdrowe trojaczki.

 

„Nie mogę w to uwierzyć. Jestem w szoku, byłam przekonana, że idę do lekarza na operację kamieni nerkowych, a skończyłam z trojaczkami po cesarskim cięciu. To szalone”powiedziała Dannette Glitz.

 

ZOBACZ TEŻ:Dramat w hotelu w GRECJI.14 letnia TURYSTKA padła tam ofiarą…

 

Mąż kobiety, także przyznał, że jest ogromnie zaskoczony całą sytuacją. Na świat przyszły dwie dziewczynki: Gypsy i Nikki oraz chłopiec o imieniu Blaze. Każde z dzieci ma się bardzo dobrze i ważą po około 1.8 kg. Obecnie para posiada piątkę potomstwa, ponieważ przed pojawieniem się nowego rodzeństwa wychowywali już dwójkę dzieci.

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze

Komentarze