Kobieta spadła ze skutera i… utknęła głowę w płocie (Wideo!)

Mieszkanka chińskiego miasta Baise w Autonomicznym Regionie Guang Zhuang spadła ze skutera i utknęła głową między prętami metalowego ogrodzenia – poinformowano na stronie internetowej South Florida Times.

Jechała skuterem przez nieznaną trasę

15 lipca kobieta, którą później zidentyfikowano jako Lou, jechała na skuterze i zdecydowała się pojechać na skróty przez wąską alejkę. W rezultacie znalazła się na nieznanej ulicy i zjeżdżając ze stromego wzgórza spadła ze swojego skutera.

Utknęła głową w płocie

W trakcie upadku kask motocyklowy spadł jej z głowy, ponieważ nie zapięła go prawidłowo podczas wsiadania na skuter. Kobieta utknęła głową w płocie, a metalowy drut przeciął jej twarz. Przerażona Lou zaczęła wzywać na pomoc przechodniów. Na miejsce zdarzenia zostali wezwani ratownicy, którzy uwolnili ją i zabrali do szpitala w Baise w Guangxi w Chinach, gdzie zajęli się nią lekarze.

Czytaj też: Kierowca ciężarówki spowodował śmiertelny wypadek. Nie uwierzysz, co robił podczas jazdy!

„Jej obrażenia nie zagrażały jej życiu, ale najadła się sporo strachu” – powiedział rzecznik szpitala, do którego trafiła Lou.

Wcześniej informowano, że w chińskim mieście Chongqing metalowy pręt przebił 52-letniego mężczyznę, który wspinał się przez płot. Udało mu się przerzucić przez ogrodzenie jedną nogę, ale poślizgnął się i osiadł na jednym z prętów.

Wideo do zobaczenia TU.

Źródło: South Florida Times

Zdjęcie: South Florida Times

 

Komentarze

Komentarze