Kobiety o tych imionach cały czas krytykują swoich mężów! Są apodyktyczne!

Panie, które noszę te imiona są bardzo wymagające i wysoko stawiają poprzeczkę swoim mężom. Trudno im dogodzić i łatwo popaść w niełaskę.

Bożena

Ma bardzo wysokie wymagania i wieczne pretensje do swojego małżonka. Krytykuje i często się dąsa. Wysoko stawia poprzeczkę i nie ma przebaczenia dla drobnych nawet błędów. Nie dostrzega zalet męża, bo skupiona jest na jego wadach. Wobec siebie jest bardziej pobłażliwa.

Klaudia

Uważa, że mężczyznę należy sobie wychować. Wybiera do tego drastyczne środki. Nie przebiera w słowach, jest apodyktyczna i surowa. Przypomina czasem żandarma, który potrafi tylko karać. We wszystko ingeruje i nie daje mężczyźnie żadnej przestrzeni. Bywa męcząca dla otoczenia.

Justyna

Jest trudną partnerką, bo nie ma dystansu do siebie. Surowa i nieprzejednana. Często robi z siebie ofiarę, choć tak naprawdę wszyscy dookoła są przez nią poszkodowani. Stosuje szantaż emocjonalny. Potrafi płakać na zawołanie. Mąż nie jest w stanie wytrzymać takich fochów.

Lidia

Udaje miłą, ale tak naprawdę czeka na najmniejszy błąd swojego partnera. Potrafi krytykować go przy obcych, a nawet wyśmiewać się z jego błędów. Mąż nie ma do niej zaufania. Jest nieobliczalna i bardzo zaborcza. Miła powierzchowność to tylko przykrywka.

źródło: radiozet.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze