Kobiety spod tych znaków zodiaku są najlepszymi Mamami !

Te panie w roli Mamy doskonale się odnajdują. Są cierpliwe, wyrozumiałe i otwarte na potrzeby dziecka. Jest to w pewnym stopniu zasługa ich daty urodzenia.

Waga

Mamy spod znaku Wagi są zrównoważone, cierpliwe i potrafią rozwiązywać konflikty. Swoim dzieciom dają dużo swobody. Jednocześnie nie pozwalają sobie wejść na głowę. Potrafią stawiać granice swoim pociechom. Starają się być przyjaciółmi.

Skorpion

To ponoć najbardziej skomplikowany znak zodiaku. Takie Mamy są nieustępliwe i jasno wyznaczają granice. Wymagają od swoich pociech, ale też dają im wiele miłości i czułości. Dzieci przy nich czują się bezpieczne i kochane. Dla Skorpionów rodzina jest najważniejsza.

Lew

To bardzo rodzinny znak zodiaku. Charakteryzuje się anielską wręcz cierpliwości, ale potrafi też egzekwować od latorośli przestrzegania zasad. Te Mamy bywają surowe, ale tez kochające. Dziecko może się do nich zwrócić z każdym problemem.

Strzelec

To bardzo liberalne Mamy i swoim dzieciom pozwalają naprawdę na wiele. Mają wielkie serce i zaufanie do swoich pociech. Ich dzieci szybko zaczynają podejmować samodzielne decyzje. Uczą dzieci od najmłodszych lat samodzielności. Bywają dla pociech bardziej przyjaciółkami niż wymagającymi rodzicami.

Rak

To bardzo opiekuńcze i skupione na maluchach Mamy. Posiadają w sobie wiele empatii i ciepłych uczuć. Są wrażliwe i dostrzegają tez podobną wrażliwość u swoich dzieci. Stworzone są do bycia Mamą. Pociechom zapewniają dom pełen ciepła i miłości.

źródło: wizaz.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze