Kobiety walczą o względy Zbigniewa Zamachowskiego ! Ale on ma powodzenie !

Związek Moniki Zamachowskiej i Zbigniewa Zamachowskiego to już przeszłość. Ponoć lubiany aktor cieszy się niezwykłym zainteresowaniem pań. O jego względy walczyła druga żona. Jednak Zamachowski wybrał Gabrielę Muskałę.

Powodzenie Zbigniewa

Popularny aktor trzy razy był żonaty. Jego pierwszą żona była Anna Komornicka, drugą Aleksandra Justa. Trzecie małżeństwo niestety tez się zakończyło, choć on i Monika Zamachowska nie mają jeszcze rozwodu. Aktor wyprowadził się z jej mieszkania i zamieszkał w pobliżu. Dziennikarka wyjawiła, że to jej mąż podjął decyzje o rozstaniu. Tak mówiła o tym w wywiadzie, którego udzieliła przed Wielkanocą:

Przeżyłam cudowne 10 lat. Z wybitnym mężczyzna, który jest nie tylko jednym z największych aktorskich talentów w naszym kraju, ale i ciepłym serdecznym człowiekiem. Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, to nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. ”

Nowa miłość

Ponoć Zbigniew Zamachowski związał się z aktorką Gabrielą Muskałą. Między nimi zaiskrzyło podczas wspólnych prób do spektaklu. Była żona Zamachowskiego, Aleksandra Justa wyraziła chęć przyjęcia go do domu. Widać byłej partnerce wciąż zależy na Zbigniewie. Kobieta podkreśliła, że drzwi jej domu są zawsze dla niego otwarte. Aleksandra Justa po rozwodzie z Zamachowskim nie stworzyła nowego związku. Czyżby liczyła na powrót Zbigniewa? Ponoć aktor ukrywał nową relację z Muskałą przed Aleksandrą Justą. Ta chciała o niego walczyć. Osoba z otoczenia byłej żony tak mówi o sprawie w tygodniku Na żywo:

Taka myśl faktycznie zrodziła się w głowie Oli ponieważ jak niemal wszyscy nie wiedziała o nowej relacji Zbyszka z Gabrysią Muskałą. Para kryła się ze swoim uczuciem wiele miesięcy, o kolejnej partnerce nie wiedziały nawet dzieci Zamachowskiego. ”

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Zbigniew Zamachowski/Facebook

Komentarze

Komentarze