Kolejny HIT od Gucci! Te babcine kapcie kosztują KROCIE!

Widzieliście już brudne dżinsy od Gucci oraz pomarańczową sukienkę dla mężczyzn, która wyszła spod szyldu tej marki. Co słynny dom mody lansuje tym razem?

Babcine kapcie od Gucci

Włoski dom mody Gucci zaczął sprzedawać futrzane kapcie, które wielu osobom kojarzą się z typowymi kapciami babci – pisze The Sun. Luksusowa marka wypuściła buty, których cena waha się od 525 do 610 funtów. Co ciekawe, kapcie zyskały już sporą popularność, m.in. wśród sław. Ostatnio paparazzi zauważyli, że w butach Gucci pojawiła się m.in. brytyjska aktorka Catherine Tate, gwiazda komedii „Nan: The Movie”.

Na swojej stronie internetowej dom mody tak opisuje unisexowe obuwie:

„Kobiece kapcie zostały ponownie zinterpretowane w postaci teksturowanych tkanin, podszewki z wełny merynosowej i pokrytej tkaniną podeszwy środkowej – elementów imitujących kapcie”.

Czytaj też: Gucci sprzedaje BRUDNE dżinsy! Ich cena POWALA! (Ładne?)

kapcie
TS

Chusta

Babciny trend Gucci utrzymuje się już dawna. W maju marka lansowała jedwabne chusty, które często noszą emerytki. Element garderoby, co ciekawe, Gucci skierował tym razem do mężczyzn. Zdaniem stylistów, w związku z pandemią koronawirusa, wiele osób zaczęło wiązać chustę nie tylko na głowie, ale także nosić ją jako maskę ochronną. Nakrycie głowy zyskało ogromną popularność wśród mężczyzn – mogliśmy je zobaczyć m.in. u A $ AP Rocky’ego, Jadena Smitha i Marka Jacobsa.

Co sądzicie o najnowszych butach od Gucci? Kupilibyście sobie podobne?

Źródło: The Sun

Zdjęcia: The Sun

Komentarze

Komentarze