KONIECZNIE ZOBACZ! Oto 11 błędów, które popełnia każda KOBIETA!

Oto 11 błędów, które popełniają wszystkie kobiety. Nie wierzysz? SPRAWDŹ SAMA! 

 

1. Pożyczanie pieniędzy

„Jeśli chociaż raz popełnisz takie finansowe faux pas, zdasz sobie sprawę z wagi tego błędu i nauczysz się w przyszłości mówić «nie»” – wyjaśnia doradca finansowy Liz Weston, autorka książki o panowaniu nad domowym budżetem „10 Commandments of Money”.

 

2. Wciśnięcie “Wyślij do wszystkich”

„Ten błąd nie tylko nauczy Cię, żeby zawsze sprawdzać wszystko dwa razy (szczególnie w pracy), ale także uświadomi, iż publikowanie negatywnych i obraźliwych komentarzy na czyjś temat nie jest najlepszym pomysłem” – mówi doradca zawodowy LinkedIn Nicole Williams.

 

3. Wypalenie się

„Wypalenie się pozwoli Ci zrewidować Twoje priorytety i uświadomić sobie, co jest ważne” – przekonuje dr Elizabeth Lombardo, autorka poradnika „A Happy You”.

 

4. Plotkowanie o przyjaciółce

„To najlepsze nauczka, żeby następnym razem nie dać się porwać plotkom” – wyjaśnia dr Andrea Bonior, autorka „The Friendship Fix”,  książki o przyjaźni.

 

5. Pójście do pracy na kacu

„Jeśli tylko uświadomisz sobie, jak zmęczonym, rozklekotanym i nieproduktywnym jesteś pracownikiem, to prawdopodobnie szybko nauczysz się kończyć wieczorne spotkania w dni powszednie maksymalnie po dwóch drinkach” – mówi Williams.

 

6. Zerwanie kontaktu z przyjaciółmi na rzecz związku

„Rezygnowanie ze znajomych na rzecz bycia w związku jest nie w porządku – tłumaczy Bonior. – Ale to także istotna lekcja życiowa. W końcu zdasz sobie sprawę, jak bardzo zaniedbałaś przyjaciół i jak egocentrycznie się zachowujesz”.

 

7. Pozostanie w znienawidzonej pracy

“Jeśli raz popełnisz ten błąd, będziesz nie tylko bardziej wymagająca przy wyborze kolejnej posady, ale prawdopodobnie także szybciej podejmiesz decyzję o odejściu, gdy coś nie będzie grało” – przekonuje Williams.

 

8. Zaliczenie modowej wpadki

„Tego typu klasyczną gafę popełniają w końcu wszyscy – komentuje Bonior. – Nie ma znaczenia, czy przyszłaś zbyt wystrojona na kolację, czy zbyt luźno ubrana na przyjęcie. Tak czy siak, to wspaniała okazja, by nauczyć się, że każdemu może się przytrafić taka wpadka. Postaraj się wówczas o zabójczą pewność siebie, która sprawi, że będziesz zauważona i dobrze zapamiętana bez względu na strój”.

 

9. Jedzenie i picie bez opamiętania (kilka tygodni pod rząd)

„Ten błąd pozwoli Ci zauważyć co się dzieje i wykombinować, jak możesz to zmienić” – wyjaśnia Lombardo.

 

10. Wydawanie zbyt dużo na przyjaciół

„Oczywiście wszystko zależy od sytuacji i czasem nie wypada odmawiać, ale prędzej czy później nauczysz się, kiedy stratę przeboleć, a kiedy zaprotestować. Jest to jedna z umiejętności stale wymagających doskonalenia” – tłumaczy Weston.

 

11. Ignorowanie sygnałów ostrzegawczych w związku

„Ignorowanie sygnałów ostrzegawczych i spowodowany tym ból sprawi, że lepiej dobierzesz sobie partnera w przyszłości” – przekonuje terapeuta związków dr Michele O’Mara. Z czasem będziesz też szybciej zauważała tego typu alarmujące znaki.

 

klop/https://www.womenshealth.pl/

 

 

Komentarze

Komentarze