Królowa Elżbieta II JEST CHORA! Niestety, jej stan jest…

Królowa Elżbieta II jest od kilku dni chora, przez co była zmuszona zrezygnować z uczestnictwa w wielu ważnych spotkaniach. W jakim jest teraz stanie? Członek jej zespołu ds. bezpieczeństwa przekazał informacje mówiące, że…

Choroba królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II ma już 93 lata, więc nic dziwnego, że stan jej zdrowia nie jest już najlepszy. Monarchini zmaga się od jakiegoś czasu z problemami zdrowotnymi. Jej stan jest na tyle poważny, że królowa zdecydowała się odwołać wszystkie ważne spotkania, nawet te, w których uczestniczyła bez przerwy od 77 lat.

Wypowiedź księcia Williama

W poniedziałek królowa Elżbieta II nie pojawiła się w Pałacu Buckingham, w którym zorganizowano przyjęcie z okazji szczytu inwestycyjnego. Spotkanie poprowadził za nią jej wnuk – książę William.

„Moja babcia przeprasza, że nie ma jej dziś wieczorem, ale poprosiła mnie, żebym przekazał wam wszystkim jej najserdeczniejsze życzenia” – powiedział.

stan
Instagram

Rzecznik królowej wydał oficjalne oświadczenie

W czwartek królowa Elżbieta II nie była w stanie wziąć udziału w kolejnym ważnym spotkaniu. Poinformowała o tym zaledwie pół godziny przed przewidywanym przybyciem.

„Nie była gotowa na spotkanie” – tłumaczył decyzję królowej rzecznik prasowy Pałacu Buckingham.

Afera za aferą

Nieoficjalnie mówi się, że za gorszy stan królowej mogą odpowiadać dwie rzeczy. Królowa Elżbieta II przeżyła w ostatnim czasie wiele stresu – a wszystko to z powodu odsunięcia się księcia Harry’ego i Meghan Markle od rodziny królewskiej. Królową bardzo też niepokoi afera dotycząca księcia Andrzeja, który jest zamieszany w aferę pedofilską.

Czytaj też: Meghan Markle już wie, gdzie URODZi drugie dziecko! Królowa Elżbieta JEST WŚCIEKŁA!

Źródło: Radiozet.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze