Królowa jednak nie wybaczy księciu Harremu? Ten przeciek zniszczył wszystko!

Księciu Harremu nie udało się doprowadzić do pojednania ze swoją rodziną. Rozmowy po pogrzebie księcia Filipa wskazywały, że wszystko zmierza ku zgodzie. Jednak nagły wyjazd księcia Harrego , na dzień przed urodzinami królowej Elżbiety II, chyba na dobre skomplikował i tak już trudne relacje rodzinne. Pojawił się też tajemniczy przeciek.

Okazja do zgody

Rodzina królewska i poddani liczyli, że książę Harry pojedna się z bliskimi. Ich relacje dodatkowo skomplikował wywiad, którego książę udzielił wspólnie z Meghan Markle w amerykańskiej telewizji. Świat poznał relacje, jakie panowały między żoną Harrego a rodziną królewską. Wypłynął wątek rasizmu i pytań o kolor skóry synka Archiego, depresji Meghan i braku jakiegokolwiek wsparcie ze strony bliskich. Jeszcze przed pogrzebem księcia Filipa, Sussexowie wirtualnie rozmawiali z królową Elżbietą II.

Tajemniczy przeciek

I właśnie chodzi o te prywatne rozmowy z królową. Do prasy trafiły szczegóły tych rozmów. Nie ma żadnych wątpliwości, że przeciek miał miejsce ze strony księcia Harrego i jego żony Meghan. Królowa Elżbieta II straciła zaufanie do swojego wnuka. Książę Harry jest pomijany w rozmowach rodzinnych bo bliscy mają obawy, że szczegóły tych rozmów zaraz trafią do mediów. Czy to książę ujawnił prasie o czym Sussexowie rozmawiali z królową Elżbietą II ? Czy to raczej Meghan Markle zdradziła kulisy rodzinnych rozmów? Efekt jest taki, że zaufanie zostało poważnie nadszarpnięte. Być może to zamknęło bezpowrotnie już drogę do pojednania.

źródło: se.pl

zdjęcie: The Royal Family/Facebook

Komentarze

Komentarze