Krystyna Janda pokazała WNUCZKĘ! Ładna?

Krystyna Janda bardzo chroni swoją prywatność i rzadko dzieli się intymnymi szczegółami ze swojego życia. Ostatnio aktorka zrobiła jednak wyjątek i wrzuciła do sieci zdjęcie swojej ukochanej wnuczki – Jadzi.

Kim jest Krystyna Janda?

Krystyna Janda jest postacią, której nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z najlepszych aktorek w Polsce – gwiazda telewizyjna, filmowa i teatralna. W 1975 ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Jest laureatką wielu nagród przyznawanych w Polsce, jak i na świecie. Do jej najważniejszych ról należy zaliczyć kreacje w takich filmach, jak: „Człowiek z marmuru”, „Człowiek z żelaza” „Pestka” czy „Tatarak”. W latach 1974–1979 była żoną aktora Andrzeja Seweryna, z którym ma córkę, Marię. W 1981 poślubiła Edwarda Kłosińskiego (zm. 5 stycznia 2008), z którym ma dwóch synów, Adama i Jędrzeja.

Czytaj też: Anna Lewandowska pęka z dumy! Chodzi o jej MAMĘ!

Pokazała wnuczkę

Krystyna Janda zrobiła ostatnio coś, czego nigdy wcześniej nie robiła – pokazała w sieci zdjęcie swojej wnuczki – Jadzi. Na Instagramie aktorki pojawiła się fotografia ukazująca młodą, blondwłosą dziewczynę. Jadzia ma 16 lat i jest córką Marii Seweryn i Andrzeja Seweryna. Jej rodzice są na co dzień związani ze środowiskiem filmowo-teatralnym.

wnuczkę
IG

Podobieństwo do babci

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów aktorki, którzy gratulowali jej pięknej wnuczki. Wielu z nich zauważyło, że Jadzia jest podobna do swojej słynnej babci.

„Podobna do Pani!”.

„Jak dwie krople wody”.

„Super, ale kiedy ona tak urosła? Szok jak ten czas przeleciał”.

„Ja w Niej widzę twarz Andrzeja Seweryna”.

„Śliczna”.

„Naprawdę urocza dziewczyna” – pisali obserwatorzy Jandy.

A Wy widzicie to podobieństwo?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze