Krzysztof Bosak odpowiedział, co zrobi, jeśli urodzi mu się HOMOSEKSUALNE dziecko!

Krzysztof Bosak zostanie wkrótce po raz pierwszy ojcem. Znany z popierania tradycyjnych wartości rodzinnych polityk, powiedział, jak zareaguje, jeśli okaże się, że jego dziecko jest homoseksualne. Jesteście ciekawi jego odpowiedzi?

Przeciwnik LGBT

Krzysztof Bosak jest wielkim przeciwnikiem społeczności LGBT. Były kandydat na prezydenta RP bardziej ceni sobie tradycyjne wartości rodzinne, a konkretnie związki małżeńskie tworzone przez kobiety i mężczyzn.

Członek Konfederacji udzielił niedawno wywiadu dla Radia Zet. Podczas audycji do studia zadzwonił słuchacz, który zapytał Bosaka wprost, jak zareaguje jeśli okaże się, że jego dziecko jest gejem lub lesbijką. Przypomnijmy, że Bosak i jego żona Karina Walinowicz oczekują przyjścia na świat potomka.

“Ja uważam, że homoseksualizm, w szczególności homoseksualizm aktywny, praktykowany, nie jest czymś, co należy akceptować, z punktu widzenia chrześcijanina jest grzechem i jest błędną drogą życia, natomiast to nie znaczy, że należy odrzucać człowieka” – powiedział Bosak.

Czytaj też: Ujawniono prawdę o LGBT. Wstrząsające FAKTY!

Polityk dodał, że nawet mimo orientacji dziecka, rodzice powinni je wspierać i kochać.

“Trzeba kochać, wspierać, szanować” – powiedział.

Na pytanie, kiedy na świat przyjdzie jego pierwsze dziecko, Bosak zdradził, że jego żona ma zaplanowany poród na listopad. Nie wiadomo, czy para będzie miała synka czy córeczkę.

Myślicie, że polityk sprawdzi się w roli troskliwego taty?

Źródło: Pudelek

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze