Krzysztof i Bogusia są już po ŚLUBIE! Happy end w „Rolnik szuka żony”!

Rolnik Krzysztof i jego ukochana Bogusia zyskali sympatię widzów TVP. Para zakochała się w sobie i jest już po ślubie. Nie chcieli ukrywać tego faktu.

Zakochana para

Para poznała się dzięki lubianemu programowi „Rolnik szuka żony”, który jest emitowany na antenie TVP. Rolnik Krzysztof pragnął za pośrednictwem programu znaleźć żonę. I widać, że mu się to udało. Bogusia i Krzysztof są już po ślubie. Program „Rolnik szuka żony” zamieścił zdjęcie nowożeńców w swoich mediach społecznościowych. Krzysztof ma 55 lat i mieszka na Mazurach, wśród lasów i jezior. Rolnik zajmuje się hodowlą bydła mięsnego.  Jego ukochana Bogusia ma 52 lata i mieszka w okolicach Zgierza.

Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Co za uczucie!

Para od razu zapałała do siebie sympatią podczas telewizyjnego show. Krzysztof to mężczyzna o pozytywnym nastawieniu do życia. Bardzo pragnął odnaleźć swoją bratnią duszę. Rolnika cechowało poczucie humoru i dystans do otaczającej rzeczywistości. Natomiast Bogusię do udziału w lubianym programie TVP namówiła córka i siostra. Kobieta od początku nie bała się pracy w gospodarstwie i emanowała ciepłem. To urzekło samotnego rolnika. Sprawy sercowe potoczyły się szybko. Krzysztof oświadczył się Bogusi w 9. odcinku programu. A kobieta powiedziała „Tak!”.

Już po ślubie!

Bogusia i Krzysztof wzięli ślub. Marta Manowska, która prowadzi program, napisała w swoich mediach społecznościowych:

Cudowni. Szczęśliwi. Wzruszeni. Jedziemy świętować.

Wierni widzowi programu „Rolnik szuka żony” pospieszyli z gratulacjami. Pisali:

Super pozytywna para. Moje serdeczne gratulacje.

Życzymy szczęścia i miłości!

Jak tylko zobaczyłam Bogusię, to od razu pomyślałam, że to kobieta dla Krzysztofa. Gratulacje!

My również dołączamy się do życzeń. Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Źródło: Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Zdjęcie: Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Komentarze

Komentarze