Krzysztof Krawczyk miał żal do Lewandowskiego. Piłkarz nie podziękował nigdy za utwór „Lewandowski, gol dla Polski”

Menadżer artysty, Andrzej Kosmala zdradził, że słynny piłkarz nigdy nie powiedział słowa dziękuję za utwór, który Krawczyk specjalnie dla niego przygotował. Krawczyk i Kosmala byli rozgoryczeni zachowaniem Lewego.

Pozostało rozgoryczenie

Andrzej Kosmala przez lata był menadżerem Krzysztofa Krawczyka. Towarzyszył mu na koncertach i współtworzył też utwory, które artysta śpiewał. Był nie tylko współpracownikiem, ale przede wszystkim oddanym przyjacielem. To Andrzej Kosmala jako pierwszy poinformował opinię publiczną o śmierci legendarnego muzyka. W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych niespodziewanie zdradził kulisy powstania utworu Lewandowski, gol dla Polski.

Piosenka została nagrana trzy lata temu na potrzeby Mundialu. Zarówno Krawczyk, jak i Kosmala zawsze kibicowali Lewandowskiemu. Utwór więc był naturalną koleją rzeczy i wyrazem ich niezwykłej sympatii do piłkarza.

Hołd bez podziękowania

Piosenka o najlepszym polskim piłkarzu stała się swoistym hołdem dla Lewandowskiego. Niestety po nagraniu piosenki pozostały tylko gorzkie wspomnienia. Andrzej Kosmala pisze o sprawie w ten sposób:

Nigdy Lewandowski nie podziękował za tę piosenkę. Mieliśmy z Krawczykiem (ja autor tekstu) duże rozgoryczenie. Lewandowski jest wspaniałym piłkarzem i niech tak zostanie”

Sukcesy Lewandowskiego

Utwór powstał w całości, żeby uczcić sukcesy sportowe Roberta Lewandowskiego. Pod linkiem na kanale You Tube znajdują się też znaczące słowa o wielkości Lewego:

Znakomitemu polskiemu piłkarzowi o formacie światowym”

Czy Robert Lewandowski powinien odnieść się do słów Andrzeja Kosmali i wyjaśnić brak reakcji na dedykowany utwór ?

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Andrzej Kosmala/Facebook

Komentarze

Komentarze