Krzysztof Krawczyk z żoną Ewą żenił się aż cztery razy ! To była prawdziwa miłość !

Artysta miał trzy żony. Jednak to z ukochaną żoną Ewą na ślubny kobiercu stawał aż czterokrotnie. Para bardzo się kochała. To dla Ewy, Krzysztof Krawczyk, zmienił całe swoje życie.

Legendarny muzyk

Krzysztof Krawczyk słynął z wyjątkowego głosu i twórczości artystycznej. Debiutował w grupie Trubadurzy. Jednak po 10 latach artysta zdecydował się na karierę solową. Wylansował takie przeboje jak: Parostatek, Pamiętam ciebie z tamtych lat, Jak minął dzień. Koncertował w kraju i zagranicą. W Stanach Zjednoczonych odwiedził Las Vegas i Chicago. W Watykanie śpiewał dla Jana Pawła II. Nagrywał z takimi artystami jak Goran Bregovic, Andrzej Piaseczny czy Edyta Bartosiewicz. Był fenomenalnym muzykiem i bardzo lubianym piosenkarzem.

Burzliwe życie

Krzysztof Krawczyk miał trzy żony. Z ostatnią żoną Ewą poznał się Stanach Zjednoczonych. Wtedy był rozwodnikiem i miał złą opinię. Uważano go za bawidamka. Matka Ewy odradzała jej tą znajomość. Nawet kazała córce wybierać między sobą a miłością do Krzysztofa. Ewa wybrała ukochanego mężczyznę. Krzysztof Krawczyk był miłością jej życia.

35 lat razem

Ewa i Krzysztof w zeszłym roku świętowali swoją 35 rocznice pierwszego ślubu. Krzysztof poślubił o 13 lat młodszą Ewę Trylko, w 1985 roku w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do kraju okazało się, że ten ślub w Polsce jest nieważny. Musieli wziąć kolejny ślub. Żadne z nich nie przypuszczało, że razem na ślubnym kobiercu stanął aż cztery razy ! Ostatni raz stało się to trzy lata po ich rozwodzie, czyli w roku 2008. To Ewa złożyła pozew o rozwód. Po dwudziestu latach ich małżeństwo zostało unieważnione.

Do domu wrócili razem

Po orzeczonym rozwodzie do domu w Łodzi wrócili razem. Przez kilka miesięcy się mijali, ale potem doszli do wniosku, że chcą być razem. Czwarty ślub wzięli w 2008 roku. Żona Ewa była z artystą do końca.

źródło: pomponik.pl

zdjęcie: Krzysztof Krawczyk/Facebook

Komentarze

Komentarze