Książę George szkoli się do bycia KRÓLEM! Lekcji udziela mu królowa Elżbieta II !

Książę George ma zostać przyszłym królem Anglii. Chłopiec jest skrupulatnie przygotowywany do tej odpowiedzialnej i zaszczytnej roli. Lekcji wnukowi udziela sama królowa Elżbieta II.

Mały książę

8-letni książę George jest trzeci w kolejce do objęcia brytyjskiego tronu. Chłopiec już teraz jest trenowany do objęcia tej niezmiernie ważnej funkcji. Oprócz tego 8-latek ma pasje jak każdy inny chłopiec, który jest w jego wieku. Uwielbia piłkę nożną i lubi polować na owady w ogrodzie. Jednak książę George ma tez świadomość, że w przyszłości czeka go rola niezwykła i bardzo odpowiedzialna. Królowa Elżbieta II spędza z wnukiem wiele czasu. Przygotowuje chłopca do tej ważnej funkcji.

Król Jerzy VII

Królowa Elżbieta II już teraz uczy małego George,a jak być królem. Gdy dorośnie będzie nosił tytuł „król Jerzy VII”. Dla porównania monarchini zaczęła przygotowywać jego ojca, księcia Williama do tej funkcji, gdy ten miał 13 lat. W przypadku George robi to już teraz. Rodzice powiedzieli George’owi w dniu siódmych urodzin, że w przyszłości zostanie królem. Brytyjskie media donoszą:

George jest bystrym dzieckiem i od dawna jest wydaje się świadom, że jest inaczej traktowany, niż pozostałe dzieci w szkole, bez względu na to, jak bardzo jego rodzice zachęcali go do normalnego życia. Ale jest otoczony tak wielką miłością ze strony rodziców, dziadków, a zwłaszcza Gan-Gan ( to przezwisko dla królowej), że naprawdę wydaje się, że jest przygotowywany do wielkiej roli.

Facebook/Kate Middleton Duchess of Cambridge News

Lekcje u królowej

Królowa Elżbieta II spędza z wnukiem dużo czasu. Czyta mu pamiętniki z czasów swojej młodości, pokazuje filmy z okresu, gdy była księżniczką. Książę George niekoniecznie interesuje się tymi sprawami, ale musi je poznać, by dobrze w przyszłości pełnić wymagające funkcje. Królowa Elżbieta II jest bardzo zmotywowana do tego, by w należyty sposób przygotować wnuka do tej zaszczytnej funkcji, czyli do bycia królem Jerzym VII.

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcia: Facebook/ Kate Middleton Duchess of Cambridge News

 

Komentarze

Komentarze