Książe William ma POWAŻNE PROBLEMY z synem! Czy uda się pomóc George’owi?!

Książę William wyznał, że ma kłopoty ze starszym synem George’m. Cały czas musi kontrolować dziecko. Co się dzieje z George’m?

Czas z dziećmi

Księżna Kate i książę William mają troje dzieci. George ma 9 lat, Charlotte 7 lat, a Louis jest o trzy lata młodszy. Rodzice starają się spędzać ze swoimi pociechami bardzo dużo czasu. Często wychodzą na zewnątrz i na świeżym powietrzu bawią się i spęczają razem czas. Rodzice bardzo pilnują, by ich latorośle nie spędzały zbyt wiele czasu w świecie wirtualnym. Księżna Kate chce, by troje jej pociech dużo przebywało na łonie natury. Wspólnie dbają o warzywa w ogrodzie i spacerują.

Wirtualny problem

Okazuje się, że córka Charlotte uwielbia pająki. Dziewczynka interesuje się budową pająków i chce się na ich temat jak najwięcej dowiedzieć. Ogląda je z bliska, a potem puszcza wolno. Natomiast George za bardzo nie jest zainteresowany naturą. 9-latek wybiera świat wirtualny. To bardzo niepokoi jego rodziców. Chłopiec bardzo dużo czasu spędzał na graniu w gry komputerowe. Książę William wyznał:

Aktualnie próbuje regulować jego granie. Stale monitoruję używanie przez niego ekranu. Muszę na to uważać.

Książę William stwierdził też, że jego młodsze dzieci nie grają w gry komputerowe, ale bardzo lubią oglądać filmy. Miejmy nadzieję, że rodzice poradzą sobie z nadmiernym zainteresowaniem swojego syna światem wirtualnym. Może pojawi się wkrótce jakieś nowe hobby?

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcie: Facebook/ Prince William

Komentarze

Komentarze