Księżna Kate jest w czwartej ciąży ? Brytyjskie media potwierdzają.

O kolejnym dziecku księżnej Kate i księcia Williama mówi się już od kilku tygodni. Tabloidy dopatrują się ciążowych krągłości u księżnej. Na razie sama zainteresowana nie komentuje tych doniesień.

Duża rodzina

Księżna Kate i książę William na brak zajęć nie narzekają. Pełnią oficjalne obowiązki i reprezentują rodzinę królewską. Mają tez obowiązki domowe. Wychowują troje dzieci. Od jakiegoś czasu brytyjskie media spekulują o czwartej ciąży księżnej Kate.

Luźniejsze stroje księżnej

Tabloidy dopatrują się krągłości u księżnej Kate. Te ponoć były widoczne, gdy niedawno księżna uczestniczyła w oficjalnym spotkaniu. Media informują, że małżeństwa od dawna marzy o czwartym dziecku. Księżna zmieniła też swoją garderobę. Zrezygnowała z dopasowanych sukienek i wybiera luźniejsze fasony. Jednak gdy prześledzi się inne zdjęcia księżnej z ostatniego czasu, próżno dopatrywać się rosnącego ciążowego brzuszka. Czy tabloid widzi to czego nie ma? A może ciąża jest w bardzo wczesnym stadium? Na razie księżna nie komentuje tych medialnych doniesień.

Rodzina pod obstrzałem

Brytyjska rodzina królewska ostatnio znajduje się pod wyjątkowym obstrzałem mediów. Wszystko przez wywiad Meghan i księcia Harrego. Wątki, które mówiły o rasizmie w rodzinie królewskiej odbiły się szerokim echem nie tylko w Wielkiej Brytanii. Również informacje o księżnej Kate, która rzekomo miała doprowadzić Meghan Markle do płaczu, wzbudziły liczne kontrowersje. Brytyjskie tabloidy żywo interesują się wszystkim co dzieje się w rodzinie królewskiej. Czy mają rację w sprawie czwartego dziecka ? To niebawem się okaże.

źródło: plotek.pl

zdjęcie: Catherine, Duchess of Cambridge/Facebook

Komentarze

Komentarze