Księżniczka Charlotte skończyła 6 lat! Zobacz, jaki portret zrobiła jej księżna Kate!

Księżniczka Kate i książę William obchodzili ostatnio swoją 10. rocznicę małżeństwa. Z tej okazji pojawiło się w sieci kilka ich zdjęć. Para jednak na przestrzeni minionych dni powodów do świętowania miała więcej. Takim wydarzeniem były 6. urodziny ich córeczki – Charlotte, wypadające w niedzielę. W związku z urodzinami księżna Kate wykonała swojej córce kilka fotografii, które zostały opublikowane w sieci.

Robienie portretów dzieci należy już do tradycji rodziny królewskiej. Dlatego też ta uroczystość została uwieczniona. Z drugiej strony na zdjęciach widać przemawiającą radość i beztroskę, co może stanowić namiastkę „normalności”, za którą „królewskie” dzieci na pewno tęsknią.

Podczas sesji zdjęciowej mała Charlotte wyglądała bardzo naturalnie i uroczo. Wpływ na to miał także jej strój. Dziewczyna bowiem została ubrana w śliczną granatową sukienkę na guziki z szerokimi rękawami. Elegancki granat został jednak przełamany drobnymi kwiatuszkami w kolorze białym i różowym. Za ich sprawą Charlotte nie wygląda poważnie, a  dziewczęco. Jak czytamy a profilu Pałacu Kensington zdjęcie zostało okraszone oficjalnym oświadczeniem, które brzmiało: Książę i księżna Cambridge są bardzo zadowoleni, że mogą udostępnić nowe zdjęcie księżniczki Charlotte w dzień przed jej szóstymi urodzinami. Zdjęcie zostało zrobione przez Księżną w ten weekend w Norfolk.

Bardzo dziękujemy za Kate za zdjęcie i doceniamy jej talent. Niewątpliwie tak udane zdjęcie jest zasługą zdolnego fotografa. Małej Charlotte życzymy wszystkiego czego zapragnie, a nade wszystko swobody i normalności w tym nieco zbyt idealnym, ale królewskim życiu. Mamy nadzieję, że nie tylko jej zdjęcia będziemy podziwiać, a także jej dwóch braci-George’a i Louis’a. Zapewne na zdjęciach wypadną równie dobrze, jak ich siostra.

Źródło: https:// www.instagram .com/katemidleton1/

Żródło: https:// www.instagram .com/katemidleton1/

Komentarze

Komentarze