Kto tak mieszka? Widziałaś kiedyś podobny dom?

Jeszcze nigdy, tak ja teraz nie było lansu na wystrój domu, tj. jego wykończenie. Swój renesans przeżywają strony z poradami o wnętrzach, ale też Instagram, na którym nie tylko pokazujemy siebie, ale nasze samochody, a przede wszystkim domy i mieszkania. Ścigamy się w stylach materiałach i innych elementach wystroju.

Podobnie do tego tematu podchodzi Anita Lipnicka, 45-letnia znana piosenka i autorka tekstów. Anita Lipnicka na swoim Instagramie pokazała ostatnio swój nietuzinkowy dom. Na fotografii możemy zobaczyć wysoki sufit, którego ściany zostały okraszone pięknym łabędziem w srebrnej ramie. Ponadto uwagę zwraca ogromny kryształowy żyrandol oraz salon i jadalnia połączone z kuchnią. Duże wrażenie robią tez kolory przypominjące barwy ziemi. Piosenkarka pochwaliła się również, że projektantem jest jej mąż, z czego jest bardzo dumna. Co więcej podkreśliła, ze aranżacja z całą pewnością oddaje ducha relacji, jaka panuje pomiędzy nią a mężem. Patrząc na dom możemy myśleć, że relacja jest niezwykle udana i równie niezwykła.

Z zachwytem na realizacją patrzą też obserwujący jej profil. Świadczą o tym m.in. takie komentarze jak: „Jestem zachwycona i pod ogromnym wrażeniem talentu męża i pani”, „Cudowna przestrzeń. Ja jestem vege więc jak masz jakieś fajne pomysły to chętnie skorzystam”, „Piękny ten Wasz HSH 😍😍😍 obejrzałam wszystkie zdjęcia, jestem zafascynowana”.

Nas również zafascynował ten dom, niewątpliwie gdyby nas było stać na takie przedsięwzięcie podpatrzylibyśmy co nieco od Anity Lipnickiej. Gdybyście wy byli zainteresowani taką realizacją to więcej zdjęć można znaleźć na Instagramie @grayloft. My obejrzeliśmy wszystkie zdjęcia i serdecznie polecamy zrobienie wam tego samego. Będziecie zachwyceni smakiem i jednoczenie naturalnością tego wnętrza!

Źródło: https:// www. instagram.com/anita.lipnicka/?hl=pl

Źródło: https:// www. instagram.com/anita.lipnicka/?hl=pl

Komentarze

Komentarze