Kto wygra wybory? Jasnowidz Wojciech Glanc JUŻ WIE!

Już w najbliższą niedzielę odbędą się w Polsce wybory. Według wstępnych sondaży największe szanse na objęcie urzędu Prezydenta RP ma dwóch kandydatów: Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. Mimo iż do wyborów zostało jeszcze kilka dni, jasnowidz Wojciech Glanc wie już, kto zostanie nowym prezydentem naszego kraju!

Duda czy Trzaskowski?

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski idą w sondażach „łeb w łeb”. Trudno więc określić, kto ma większe szanse na wygraną. Wojciech Glanc, jasnowidz i brzuchomówca, znany z programów takich, jak „Big Brother” i „Mam Talent”, twierdzi, że wynik wyborów jest już przesądzony. Zatem kto wygra tegoroczne wybory prezydenckie i obejmie ten urząd na kolejne 5 lat?

Czytaj też: ON TEŻ ma dla nas PRZEPOWIEDNIĘ! Poznaj MROCZNĄ wizję Wojciecha Glanca na temat koronawirusa!

Wybory wygra…

Zdaniem Glanca, wybory wygra Andrzej Duda. Jasnowidz nie jest jednak z tego faktu zadowolony.

„To jest bezdyskusyjne. Słuchajcie PiS nie odda władzy. Chciałbym was pocieszyć, chciałbym wam powiedzieć, że będzie dobrze… Takiej władzy, z takimi możliwościami jak w tej chwili pojawiły się przy tej całej trudnej i dziwnej sytuacji zwanej pandemią, zwanej koronawirusem, lockdownem itd. Przy tak niebywałej sytuacji jest to żyła złota. Nikt żądny władzy, takiej władzy nie odda, bo daje ona za dużo możliwości… Duda będzie na czele, niestety. Tak to czuję. Uważam, że te wybory są przesądzone. Zachęcam was oczywiście do tego, żebyście głosowali. Potrzebujemy trochę nadziei, chociaż odrobinę, bo inaczej zwariujemy” – powiedział Glanc na YouTube.

Według sondaży to raczej mało możliwe, by Duda wygrał wybory już w 1 turze. Czy w drugiej turze uda mu się pokonać Rafała Trzaskowskiego? To się okaże już niebawem.

Źródło: YouTube

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze