KUPUJE 5-letnim SYNOM SUKIENKI dla dziewczynek. “To NIC takiego”

Zazwyczaj rodzice od dnia narodzin ubierają córki w różowe ubrania, a synów w niebieskie. Potem dziewczynki preferują kreacje księżniczek, chłopcy — superbohaterów. Inaczej jest w przypadku mamy bliźniaków — Megan Zander.

Damskie ubrania
5-letni chłopcy lubią nosić ubrania typowe dla dziewczynek. Chętnie zakładają sukienki i spódnice, różowe dodatki zamiast spodni. Ich mama nie ma dziś z tym problemu.

Wcześniej jednak Megan Zander nie była zadowolona z powodu preferencji synów. Kiedy po raz pierwszy bliźniacy poprosili o zakup sukienek, odpowiedziała nie. Obawiała się o reakcje otoczenia.

Wstyd się przyznać, ale moja pierwsza myśl była taka, że ludzie będą się z nich nabijać albo jeszcze gorzej – napisała.

Akceptacja
W końcu uświadomiła sobie, że ubrania nie mają wpływu na płeć i preferencje seksualne. Stwierdziła, że jeśli synowie są szczęśliwi, nosząc ubrania dla dziewcząt, to nie będzie im zakazywać tego robić.

Sporo czasu zajęło mi zrozumienie, że moje obawy nie są warte tłumienia ich wyobraźni i twórczego ducha – stwierdziła.

Zaczęła więc kupować synom sukienki i spódnice. Zapytała ich wcześniej, dlaczego chcą je nosić. Odpowiedź była zaskakująca. Chłopcy po prostu chcieli zatańczyć dla niej balet.

Dzieci kobiety nie noszą sukienek i spódnic cały czas. Stosują je zamiennie ze strojami superbohaterów. Kobieta w pełni to akceptuje i nie ma zamiaru ograniczać ich wolności w wyrażaniu siebie.

synowie w sukienkach, ubrania dla chłopców, ubrania dla dziewczynek

To nic takiego” – twierdzi Megan.

Zobacz też: Matka KAŻE 5-letniej CÓRCE PŁACIĆ za czynsz. ZABIERA jej pieniądze

Źródło: cafemom.com
Źródło zdjęć: cafemom.com

Komentarze

Komentarze