Kurdej-Szatan zwolniona z TVP! Aktorka po raz drugi przeprasza!

Prezes TVP- Jacek Kurski poinformował na Twitterze o zwolnieniu Barbary Kurdej-Szatan z TVP. Aktorka musi pożegnać się z rolą w serialu ” M jak Miłość”. Kolejny raz przeprasza za swój bulwersujący wpis o Straży Granicznej.

Straciła pracę

Władze TVP postanowiły pożegnać się z Barbarą Kurdej-Szatan. Wszystko przez wulgarny i bulwersujący wpis, który dotyczył kryzysu na granicy polsko-białoruskiej. Aktorka w wulgarny sposób wyraziła swoją dezaprobatę z tego, co ma miejsce na granicy. Nazwała też funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami” i „maszynami bez serca”. Jej emocjonalny i pełen przekleństw post spotkał się nie tylko z negatywnymi komentarzami internautów, ale też wywołał daleko idące skutki dla samej Barbary. Prezes TVP Jacek Kurski poinformował o zwolnieniu aktorki ze wszystkich produkcji Telewizji Polskiej.

The Voice Kids
www.instagram.com/kurdejszatan/

Słowa prezesa

Jacek Kurski odniósł się do kontrowersyjnego wpisu, który kilka dni wcześniej zamieściła Barbara Kurdej-Szatan. Co prawda aktorka szybko usunęła wulgarny i obraźliwy post, ale zdążył on wywołać już wiele reakcji. Kurdej-Szatan przeprosiła za swoje wulgarne słowa. Obraźliwym wpisem zajęła się też prokuratura. Aktorka znalazła się w tarapatach. Jednak to dopiero początek jej problemów. Jacek Kurski osobiście na Twitterze poinformował o tym, że stacja zrywa współpracę z aktorką. Kurski napisał:

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków.

Przeprasza po raz drugi

Aktorka jest załamana takim obrotem spray. Nie spodziewała się, że jej gniewny i wulgarny wpis tak bardzo skomplikuje jej życie. Kurdej-Szatan wydała oświadczenie, w którym napisała:

Chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W swojej wypowiedzi, za które wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w sieci.

Czy przekonują Was słowa aktorki?

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Instagram/ Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Komentarze