Lara Gessler grzmi na Instagramie: „Chyba powinnam zacząć sapać!”

Lara Gessler jest obecnie w swojej pierwszej ciąży i zostanie niedługo mamą. Córka słynnej restauratorki Magdy Gessler bardzo jednak narzeka na to, że kobiety w ciąży nie są w Polsce traktowane z odpowiednią empatią…

Pierwsza ciąża Lary

Lara Gessler i jej partner Piotr Szeląg przygotowują się do zostania rodzicami. Para oczekuje przyjścia na świat córeczki. Mimo iż córka Magdy Gessler świetnie się czuje w swojej pierwszej ciąży, w jednym z wpisów na Instagramie podzieliła się swoimi refleksjami na temat traktowania ciężarnych kobiet.

Zdaniem Lary, ciężarne nie są w Polsce traktowane z należytą empatią i nie wszyscy mają wobec nich ludzki odruch, aby przykładowo przepuścić je w kolejce.

„Przepuszczanie kobiet w ciąży to mrzonka. Zdarzyło mi się to dopiero dwa razy. Chyba powinnam zacząć sapać” – napisała w sieci Lara.

Czytaj też: Lara Gessler podjęła SZOKUJĄCĄ decyzję dotyczącą dziecka! Jej córeczka nie będzie…

Lara
IG

Opublikowała wymowne zdjęcie

Na dowód „niewłaściwego” traktowania kobiet w ciąży, Lara wstawiła do sieci zdjęcie, na którym widzimy jak stoi w kolejce i osoba przed nią nie przepuszcza jej do przodu.

Na fotografii widać, że Lara jest już w zaawansowanej ciąży. Biorąc pod uwagę ostatnią falę upałów, na pewno nie było jej łatwo wystać w oczekiwaniu na swoją kolej.

A Wy pamiętacie o przepuszczaniu kobiet w ciąży?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze