Lara Gessler pokazała zniekształcone piersi po karmieniu!

Lara Gessler podzieliła się z internautkami wrażeniami po zakończeniu laktacji. Pokazał piersi, które są bardzo zniekształcone.

Problemy mamy

Lara Gessler ostatnio wzięła ślub już po raz drugi z Piotrem Szelągiem. Teraz celebrytka otworzyła się na temat problemu, z którym przyszło się jej ostatnio zmagać. Lara jest mamą 14-miesięcznej córeczki Neny. Gessler uznała, że przyszła już pora, by odstawić córeczkę od piersi. w swoich mediach społecznościowych pokazała jak trudny może być to moment dla wielu mam.

Kwadratowe piersi

Lara Gessler musiała wyciszyć laktację. Dla celebrytki był to trudny czas. Wymagał poświęceń i był przepełniony bólem. Gessler zamieściła w sieci zdjęcia swoich piersi. Lewa pierś jest zniekształcona, ogromna i wręcz kwadratowa. Lara podzieliła się sposobami, które pomogły jej w przetrwaniu tego trudnego i bolesnego okresu w życiu. Napisała:

To było okropnie trudne. Piersi kwadratowe. Ból straszny. Emocjonalnie, hormonalnie i fizycznie ciężko. Minimalnie odciągałam mleko- do poczucia ulgi, piłam szałwię, robiłam okłady. Ale dwa tygodnie to schodziło.

Instagram/ Lara Gessler

Trudy maluszka

Lara Gessler ujawniła też jak jej córka poradziła sobie z odstawieniem od piersi. Potrzebna była pomoc taty. Gessler pisała:

Najpierw zeszliśmy z karmienia w ciągu dnia. Dbaliśmy o to, by Nena miała dużo różnych rzeczy do jedzenia i przede wszystkim picia. Odstawienie od piersi zajęło nam trzy noce, kiedy spałem osobno, żeby mała nie wybudzała się od zapachu mleka. Musieliśmy ją dużo tulić, żeby czuła naszą bliskość. Szczególnie Piotruś. Ja chodziłam w golfie cały czas.

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Instagram/ Lara Gessler

Komentarze

Komentarze