Lara Gessler wspomina MROKI dzieciństwa! „Mieliśmy ochronę 24/7!”

Magda Gessler- 67-letnia restauratorka, znana przede wszystkim z produkcji TVN „Kuchenne rewolucje” ostatnio zaskoczyła swoich fanów, bowiem zapowiedziała wydanie biografii. Po tym co pokazała na swoim Instagramie podejrzewamy, że będzie to bestseller. W książce zapewne znajdzie także miejsce Lara Gessler.

Magda Gessler, lubi szokować. Jej wizerunek zazwyczaj jest kojarzony z wściekłą znawczynią kuchni rzucającą talerzami. We wspomnianym programie pokazuje się również jako psycholog, który dopatruje się niepowodzenia upadających restauracji nie tylko w złej jakości serwowanych dań, ale także w osobach właścicieli. Warto jednak wspomnieć, że to tylko niewielki „wycinek” jej barwnego życia. O większości dowiemy się właśnie z autobiografii.

Sama Gessler, stara się jak może wypromować swoją książkę. Dowodem tego jest ostatnie nagranie, w którym wzięła udział jej córka Lara Gessler. Córka odniosła się do życia sprzed kilkudziesięciu lat. Wtedy ich życie nie przypominało dzisiejszej sielanki. Córka bowiem wspomniała, że powodem tego był strach przed mafią.  Jak sama powiedziała:

Naprawdę to, co ona ma w tej chwili, to jest małe miki w porównaniu do tego, jak oni żyli w latach 90. –  kiedy faktycznie na Starówkę weszła mafia, chciała zbierać haracze, ona się nie zgadzała na to, więc my byliśmy narażeni cały czas.

W związku z zaistniałą sytuacją ich dom musiał być pod ciągłą ochroną, co było nie lada gratką dla małej Lary, wspominającej tamte czasy w poniższy sposób:

To były momenty, kiedy bardzo popularnym sposobem zarobku było porywanie dzieci, więc mieliśmy ochronę 24/7, panów z BOR-u – bardzo fajnych, lubiłam ich – którzy byli z nami cały czas, jeździli z nami na wakacje. Jak się budziłam, to oni robili pompki. Nie chciałam w nocy spać, to dawali mi na przykład magazynek, ja sobie wkładałam naboje, wyjmowałam naboje.

Jak widzimy życie rodziny Gessler było nieco inne niż przeciętnego „Kowalskiego”. Mamy nadzieję, że w książce pojawi się wiele tak ciekawych „smaczków”. Czekamy na nią z niecierpliwością.

Źródło: Magda Gessler, Instagram

Źródło: https:/ /www. instagram.com/p/CLtvIarhTIM/

 

Komentarze

Komentarze