Lech Wałęsa ujawnia brutalną prawdę o swoim małżeństwie! Co na to żona Danuta?

Danuta i Lech Wałęsowie są małżeństwem od ponad 50 lat. Ostatnio małżonka prezydenta ostro skomentowała jego działalność w sieci. Teraz Lech Wałęsa mówi szczerze o ich małżeństwie. Niczego nie owija w bawełnę. Czy Danuta będzie zła?

Danut krzyczy na Lecha

Małżeństwo Wałęsów trwa nieprzerwanie od ponad 50 lat. Zdarzały się u nich lepsze i gorsze momenty, jak to w małżeństwie. Ostatnio Danuta Wałęsa przerwała mężowi nagrywanie filmiku do sieci. Kobieta nie zważała, że były prezydent jest zajęty, tylko ostro skomentowała jego poczynani. Powiedziała:

Rodziną się kurde zajmij!”

To nagranie spotkało się z wieloma komentarzami internautów.

Lech Wałęsa o małżeństwie

Były prezydent w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim postanowił odnieść się do sprawy. Powiedział, że filmik z komentarzem żony to wpadka kontrolowana i specjalnie go upublicznił.

Przecież ja nie nagrywam tego na żywo i nie puszczam od razu. Słuchając tego nagrania pomyślałem, dlaczego to nie mogłoby zostać? Przecież jest fajne. I puściłem, żeby pokazać, że ja też mam problemy ze sobą i z żoną”

Lech Wałęsa chciał też sprawdzić czy jest kontrolowany. Wstawił materiał i szybko zdjął. Okazało się, że tylko IPN to wyłapał. O aktualnych relacjach z żoną Danutą były prezydent mówi tak:

Ja robię swoje, żona swoje. W tym temacie jestem niereformowalny”

Czyżby Danuta i Lech oddalali się od siebie? Wiele na to wskazuje.

źródło: se.pl

zdjęcie: Lech Wałęsa/Facebook

Komentarze

Komentarze