Lewandowscy uczą się jeździć na nartach. Zobacz jak spędzają zimowe ferie.

Anna i Robert Lewandowscy postanowili odpocząć od licznych obowiązków i razem z córeczkami odpoczywają w górach. Podczas pobytu w zimowym kurorcie, postanowili potrenować zimowe sporty

 

Ania i Robert Lewandowscy to niewątpliwie najgorętsza para polskiego show-biznesu. Małżeństwo jest na co dzień bardzo zapracowane. Ania realizuje się jako trenerka zdrowego stylu życia, bizneswoman i influencerka. Jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, na których bardzo chętnie pokazuje życie rodzinne. Robert natomiast odnosi kolejne sportowe sukcesy. Gwiazdor Bayernu Monachium został ostatnio po raz drugi z rzędu wybrany Piłkarzem Roku Fifa.

Jednak jak podkreślają – najbardziej cenią czas spędzany rodzinnie, dlatego wykorzystują każdy moment w którym mogą wspólnie wyjechać. Obecnie przebywają w górach, gdzie wybrali się prywatnym odrzutowcem.

 

Ania i Klara uczą się jeździć na nartach

Weekendowa wycieczka

Napisała Ania, tuż przed wejściem na pokład prywatnego odrzutowca. Lewandowscy zatrzymali się w jednym z zimowych kurortów.

W piątek na profilu Ani i Roberta pojawiły się relacje z wyprawy na stok. Małżeństwo pokazało się na zdjęciach w narciarskich kombinezonach, na tle pięknej, zimowej scenerii. Zarówno Ania, jak i Klara uczyły się jazdy na nartach. Ania napisała na swoim profilu:

 

Co do moich postanowień noworocznych, że będę próbowała nowych sportów – nie jestem „narciarą”, nie jesteśmy wychowani na sportach zimowych. Ale zaczynamy. Tutaj obok uczy się Klara, a tu mamusia

 

Później Ania dodała, że jednak kiedyś próbowała jazdy na nartach:

 

A przepraszam, raz próbowałam z @sebastiankarpielbulecka, supportowała mnie jego żona @pkrupinska – rok temu na skiturach. To było fajne doświadczenie, ale teraz już jesteśmy z trenerem

 

 

Robert na swoim profilu pokazał jak „szaleje” z córeczkami na basenie

Robert natomiast pokazał na swoim Instagramie filmik z basenu, ze swoimi córeczkami Klarą i Laurą. Pochwalił się również filmikiem, na którym widać starszą córeczkę Klarę, zjeżdżającą pierwszy raz na nartach. Musimy przyznać, że jak na pierwszy raz, radziła sobie świetnie!

 

Gratulujemy szczęśliwej rodzinki i życzymy udanej zabawy!

 

https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

 

https://www.instagram.com/_rl9/?hl=pl

Źródło: Instagram/ Anna Lewandowska/ Robert Lewandowski

 

Komentarze

Komentarze