Zastraszeni Lewandowscy nie wiedzą co robić! ON żąda od nich 20 milionów za milczenie!

Anna i Robert Lewandowscy są zatrwożeni sytuacją, która ich dotknęła. Pewien mężczyzna żąda od nich sporej ilości pieniędzy za milczenie! Co się wydarzyło? Kim on jest? 

Anna Lewandowska to polska sportsmenka, trenerka personalna, dietetyczka i osobowość medialna. Reprezentowała Polskę w karate tradycyjnym, jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, w ramach organizacji World Fudokan Federation (WFF).

Robert Lewandowski jest polskim piłkarzem, który występuje na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium, oraz kapitanem w reprezentacji Polski.

Jak wiadomo z oficjalnych źródeł, nad rodziną Lewandowskich zawisły czarne chmury. Anna z powodu problemów traciła laktację i miała szczękościsk. Na jaw wyszło, że od pewnego czasu byli szantażowani przez menadżera Roberta – Cezarego Kucharskiego.

Zobacz także: Najsłynniejsza modelka kusi ciałem na Instagramie! JEST GORĄCO! +18

Współpraca z byłym politykiem Platformy Obywatelskiej najprawdopodobniej przyczyniła się do rozkwitu kariery Roberta Lewandowskiego. Po 10 latach współpracy panowie postanowili rozstać się w zgodzie. Jednak spokój nie trwał długo – na jaw wyszły zatajone przez dekadę fakty, które nie rzutowały dobrego finału dla tej sprawy.

Cezary Kucharski zarzucił Robertowi, że jest on oszustem podatkowym, co bez oporów oświadczał publicznie. Wiadomo, że oszczerstwa były przyczyną złożenia sprawy do prokuratury.

Kucharski został oskarżony przez Lewandowskiego o groźby i próbę wyłudzenia 20 milionów złotych. We wtorek 15 grudnia Sąd Rejonowy w Warszawie rozpatrywał zażalenie Kucharskiego, które dotyczyło środków zapobiegawczych zastosowanych podczas aresztowania. Ostatecznie menadżer otrzymał poręczenie majątkowe w wysokości miliona euro oraz zakaz zbliżania się do Państwa Lewandowskich.

Portal sport.pl donosi, że Anna miała problemy z laktacją i szczękościsk, co spowodował stres. Nieoficjalnie wiadomo, że między parą małżonków relacje się pogorszyły, gdyż to Anna naciskała na złożenie zawiadomienia do prokuratury.

Źródło: plotek.pl

Zobacz także: Znana aktorka przeszła zaskakującą metamorfozę! W INTERNECIE ZAWRZAŁO!

Komentarze

Komentarze