Lewandowska podkreśla chrześcijańskie znaczenie Wielkanocy! Chwali się pięknym zdjęcie !

Anna Lewandowska świętuje Wielkanoc w gronie najbliższych. Trenerka składa fanom życzenia od serca i pokazuje jak udekorowała dom.

Chwila odpoczynku

Anna i Robert Lewandowscy są bardzo zapracowanymi ludźmi. Anna buduje swoje imperium a Robert osiąga sukcesy jako piłkarz. Małżeństwo spełnia się w biznesie i w życiu rodzinnym. W ubiegłym roku para doczekała się córeczki Laury. Robert zdobył właściwie wszystkie możliwe nagrody i wyróżnienia.

Wielkanoc Lewandowskich

Pomimo wielu zajęć Lewandowscy są zdania, że najważniejsza dla nich jest rodzina. Anna pokazuje rodzinne zdjęcia, chętnie dzieli się wspólnymi chwilami w swoich mediach społecznościowych. Ania i Robert starają się jak najwięcej czasu spędzać z córeczkami. Święta Wielkanocne są doskonałą okazją do bycia z najbliższymi.

Rodzinne życzenia

W Wielkanoc Anna Lewandowska zamieściła rodzinne zdjęcie. Widać na nim eleganckich rodziców i wystrojone córeczki. Małżeństwo złożyło też specjalne życzenia świąteczne:

Wielkanoc to chrześcijańskie święto, które ma nas skłonić do refleksji nad trudem i kruchością życia. Niesie jednak nadzieję Zmartwychwstania. Bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie i o najbliższych. Kochani, w te Święta pamiętajmy o bliskich i o wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, nawet na odległość. Z całego serca życzymy Wam dużo siły, nadziei, spokoju i bliskości- choćby jej namiastki przez telefon. Doceniajmy to, co dla nas ważne. Szukajmy radości w małych rzeczach Spokojnych Świąt !

Świąteczne dekoracje

Ania Lewandowska pokazała też świeże żonkile i bukszpan, którymi udekorowała dom. Na wielkanocnym stole pojawiły się też smakowite wypieki, babeczki i mazurki.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Anna Lewandowska/Facebook

Komentarze

Komentarze