Licealistka nigdy nie uprawiała seksu i… zaszła w ciążę! Jak to możliwe?

Mieszkanka Stanów Zjednoczonych opowiedziała, jak zaszła w ciążę, nie uprawiając nigdy seksu. Szczegóły tej niezwykłej historii opisał portal Buzzfeed.

Kiedy Samantha Lynn Isabel miała 19 lat, jej okres nagle się zatrzymał. Nastolatka stwierdziła, że na pewno nie jest w ciąży, ponieważ była dziewicą. Jednak chłopak licealistki poprosił ją, aby „na wszelki wypadek” zrobiła test ciążowy.

Test wyszedł pozytywnie. Amerykanka wykonała jeszcze kilka testów, ale wynik pozostał ten sam. Po wizycie u lekarza została poinformowana, że ​​jest w piątym tygodniu ciąży. Licealistka była w szoku i nie wiedziała, co robić. W końcu zdecydowała się na urodzenie dziecka.

Czytaj też: Podczas porodu lekarz URWAŁ DZIECKU GŁÓWKĘ! Matka walczy o gigantyczne odszkodowanie!

Isabelle uważa, że ​​zaszła w ciążę, ponieważ ona i jej partner dotknęli się nawzajem narządami płciowymi. Teraz jej pierwsze dziecko ma pięć lat. Rok temu Isabelle i jej chłopak zostali rodzicami kolejnego dziecka. Przyjaciele i krewni żartobliwie nazywają Amerykankę „Dziewicą Maryją”.

Ginekolog Jennifer Lincoln powiedziała dziennikarzowi Buzzfeed, że przypadek Isabelle jest niezwykle rzadki, ale „nie ma rzeczy niemożliwych”.

„Nastolatkowie powinni pamiętać o antykoncepcji, nawet przy braku penetracji. Warto zacząć stosować antykoncepcję jeszcze przed rozpoczęciem aktywności seksualnej, a w skrajnych przypadkach uciekać się do antykoncepcji doraźnej” – powiedziała Lincoln.

Źródło: Buzzfeed

Zdjęcie: Buzzfeed

Komentarze

Komentarze