Ludzie NIE WIERZĄ, że dzieci są BLIŹNIĘTAMI. “Para jedna na MILION”

Chociaż dziewczynka i chłopiec są bliźniętami, bardzo się od siebie różnią. To przypadek jeden na milion urodzeń — tak powiedzieli lekarze. Dlaczego?

Pierwsza ciąża
Rodzice bliźniąt długo starali się o potomstwo. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii Leena i Amit w końcu zdecydowali się na metodę in vitro.

Udało się i kobieta mogła cieszyć się stanem błogosławionym. Jej szczęście nie trwało jednak długo. Bliźniaki urodziły się za wcześnie i zmarły. Para zdecydowała się spróbować raz jeszcze.

Zespół Downa
Tym razem nie było komplikacji w trakcie ciąży. Leena urodziła chłopca i dziewczynkę. Keira przyszła na świat z zespołem Downa, u Kiyana nie stwierdzono żadnej choroby.

Kobieta nie wiedziała, że córka urodzi się chora, ponieważ nie zdecydowała się na odpowiednie badania w ciąży. Chociaż nie chciała poddać się aborcji, informacja o tym, że urodziła dziecko z zespołem Downa, była dla niej trudna do zaakceptowania.

Leena nie wiedziała, jak ma się zajmować chorą córką. Nie wiedziała nic o zespole Downa. Bała się o przyszłość dziecka. Pielęgniarka poleciła jej traktować Keirę tak jak syna.

Zespół Downa, różne bliźnięta

Kobieta wzięła sobie tę radę do serca. Dziś Keira jest wesołą dziewczynką, mimo że rozwija się wolniej niż Kiyan. Okazało się nawet, że jako pierwsza zaczęła mówić, chociaż dziś to chłopiec lepiej to robi.

różne bliźnięte, zespół Downa
Zobacz też: Niesamowita sesja zdjęciowa PIĘCIORACZKÓW. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczysz

Źródło: thesun.co.uk
Źródło zdjęcia: thesun.co.uk

Komentarze

Komentarze