Ludziom spod tych znaków zodiaku grozi ALKOHOLIZM w 2021 roku! Zobacz, czy ty lub Twój partner jesteście w grupie ryzyka!

Każdy z nas chciałby wiedzieć co przyniesie nowy rok. Dla większości znaków zodiaku nadchodzący rok będzie pełen szczęścia i powodzenia. Jednak niektóre znaki zodiaku są narażone na ALKOHOLIZM! 

Nasz znak zodiaku jest kluczem do wyciągnięcia wielu informacji dla ezoteryków. Tym razem przygotowano ranking znaków, które nie będą stronić od alkoholu w 2021 roku! Sprawdź, czy ktoś z Twojego otoczenia jest narażony!

5 spośród 12 znaków zodiaku to osoby, które mają bardzo trudny charakter – denerwujący i drażniący. Niektórzy też sięgają częściej po kieliszek.

Znaki zodiaku w grupie ryzyka w 2021 roku.

Rak

Lubi dobrą zabawę i nie stroni od alkoholu – na takie zachowania trzeba zwracać szczególną uwagę, gdyż może się to skończyć źle.

Strzelec

Powszechnie wiadomo, że nie należy do znaków, które ciągnie do alkoholu, jednak istnieje możliwość ryzyka. Wystarczy uważać na ilość hucznych i zakrapianych imprez.

Panna

Osoby spod tego znaku są bardzo rozsądne, ale też obawiają się utraty kontroli i szaleństwa w swoim życiu. Warto zwracać uwagę na ich zachowanie.

Wodnik

Imprezy nie są jego żywiołem, ale po alkohol sięga często w domowym zaciszu.

Lew

Lubi dobrą zabawę, jak i alkohol. Najczęściej osoby spod tego znaku wybierają czerwone wino.

Czy Ty lub Twój partner jesteście spod któregoś z wymienionych wyżej znaków? Pamiętajmy jednak, że horoskopy są tylko zabawą i nie zawsze trzeba brać je sobie do serca. Wszystko zależy od nas.

Źródło: pomorska.pl

Zobacz także: Masz problem co założyć na wigilię? OTO 3 PORADY, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ OLŚNIEWAJĄCO!

Komentarze

Komentarze