Luksusowa marka wypuściła ubrudzony kombinezon „malarza”! Jego cena POWALA!

Luksusowa firma odzieżowa Ralph Lauren wypuściła ubrudzony dżinsowy kombinezon, który przypomina strój, w którym pracują malarze. Ile trzeba za niego zapłacić? Jego cena powala!

Kontrowersyjny projekt marki

Ralph Lauren to amerykańska firma modowa produkująca odzież, gadżety i zapachy. Projektanci marki wypuścili ostatnio na sprzedaż kombinezon, o którym mówi teraz cały modowy świat. Ze względu na swój zaniedbany wygląd został on nazwany „kombinezonem malarza” i został bardzo ostro skrytykowany przez internautów.

To długi kombinezon ze złotym zamkiem, którego materiał przypomina jeans. Wspomniany element garderoby zdobią dwie kieszonki z przodu i z tyłu. Ponadto na kombinezonie znajdują się zadrapania i plamy, które symulują rozpryski białej farby.

Czytaj też: Gucci sprzedaje BRUDNE dżinsy! Ich cena POWALA! (Ładne?)

kombinezon
IG

Jego cena to…

Koszt kombinezonu na stronie internetowej marki to 620 funtów, czyli ponad 3000 złotych.

W ogniu krytyki

Internauci z całego świata wyśmiali w sieci strój z powodu jego podobieństwa do kombinezonu malarza.

„Zapłać krocie, żeby wyglądać, jakbyś próbował zarabiać na życie”, „Śmieję się głośno”, „Ktoś to kupi?”, „Strój malarza, poważnie?”, „To jakaś paranoja, żeby luksusowy dom mody wypuszczał ubrania, w których wygląda się jak kloszard” – wypowiadali się w komentarzach pod opublikowanymi w sieci zdjęciami.

Zgadzacie się z opinią internautów?

Wersja kobieca, biała:

kombinezon
IG

kombinezon

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Pixabay, Instagram

 

Komentarze

Komentarze