Ma DWANAŚCIORO DZIECI i 32 lata! Od 17 lat jest w ciąży!

Amerykanka Britni Church doczekała się naprawdę dużej rodziny. Kobieta jest mamą dwanaściorga dzieci. Od 17 lat niemal cały czas jest w ciąży. Czy Britni planuje kolejne pociechy?

Co za gromadka!

Mieszkanka Arkansas City chwali się swoją wielodzietną rodziną. Życie wesołej gromadki pokazuje w swoich mediach społecznościowych. Britni ma zaledwie 32 lata, a ma już dwanaścioro dzieci. Ujawniła, że najdłuższy okres, w  którym nie była w ciąży to dwa i pół roku. Kobieta niemal non stop chodzi w ciąży od 17 lat. Amerykanka urodziła swoją pierwszą pociechę, gdy miała tylko 16 lat. Młoda matka szybko postarała się o kolejne dzieci. Tak liczna rodzina spotkała się z negatywnymi komentarzami. Jednak Britni stanowczo protestuje przeciwko nim. Przekonuje, że nie jest na zasiłku i ma prawo do licznego potomstwa.

Coraz większa familia

Niedawno Amerykanka przekonywała, że mimo, że ma już dwanaścioro pociech to chciałaby powiększyć rodzinę jeszcze o czworo dzieci. Britni powiedziała:

Nie czuję, żebym miała dużo dzieci. Czuję się normalnie!

Jednak aktualnie chyba zmieniła zdanie co do posiadania kolejnych pociech. W swoich mediach społecznościowych powiedziała, że dwunaste dziecko będzie już chyba tym ostatnim. Życie tak licznej gromadki dużo kosztuje. Na same zakupy spożywcze Britni i jej mąż wydają tygodniowo 300 dolarów. Tygodniowo potrzebują też 600 pieluch i 66 kartonów mleka.

Facebook/Our Large Family Life

Rodzina patchworkowa

Pierwszą czwórkę pociech Britani miała ze swoim pierwszym mężem. Jednak para po kilku latach rozstała się. Po rozwodzie Britni często imprezowała. W ten sposób chciała odreagować nieudany związek. Zaszła w ciążę. Samotną matką była przez trzy lata. Potem poznała ojca swoich kolejnych pociech, z którym jest do dziś.

Źródło: ofeminin

Zdjęcia: Facebook/Our Large Family Life

Komentarze

Komentarze