Dziecko i Figura

Główna

Ma KRĄGŁĄ PUPĘ i seksowne ciało! Będziesz w szoku, gdy dowiesz się ILE MA LAT!

Jennifer Lopez, znana piosenkarka, szczupła sylwetka

Jennifer Lopez to amerykańska wokalistka muzyki pop, aktorka, tancerka, a także businesswoman. Dzieciństwo spędziła w jednym z okręgów Nowego Jorku- Bronksie. Jako 19-latka Jennifer rozpoczęła treningi tańca. W 1999 roku wydała swój pierwszy album On the 6, który przyniósł artystce ogromny sukces na całym świecie.

Patrząc na zdjęcia Jennifer, które wrzuca na swój Instagramowy profil trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku… 49 lat! Jest posiadaczką pięknego, wysportowanego ciała i krągłej pupy!

W czym tkwi sekret jej wspaniałej figury? Trener personalny Tracy Anderson, który współpracuje z gwiazdą zdradził jakie produkty znajdują się w codziennej diecie Jennifer.

„Wybrałem dla niej oczyszczającą dietę, ponieważ potrzebuje bardzo dobrego paliwa, by mogła robić wszystko to, co robi obecnie. Wszystko jest organiczne i dobrze przemyślane. Jest zachowany balans pomiędzy ilością wysokiej jakości białka, a innymi składnikami odżywczymi” – powiedział Tracy Anderson w wywiadzie dla magazynu People.
Jennifer Lopez, znana piosenkarka, szczupła sylwetka

Zobacz też: PIĘKNA BUZIA, seksowne CIAŁO MODELKI. NIE uwierzysz ILE MA LAT!

Źródło: polki.pl

Źródło zdjęcia: Instagram @jlo

  
Wyżej